regl olamamak

bütün belirtiler mevcut. geçen ay 2-3 gün erken olmuştum o düzeni bozdu heralde. 2 gün gecikmiş durumda şuanda. adet söktürücü kesin çözüm bildiğiniz bişey var mı?

hamilelik ihtimali 0’a yakın(ki evliyim olsa da olur da istemiyoruz şuan için)

maydanoz çayı efem.

  • burchak  (17.03.20 22:26:30 ~ 05.04.20 19:42:11)
İki günlük gecikme çözüm aramak için erken değil mi? Bence akışına bırakın.

  • elorelia  (17.03.20 23:14:23)
haklısınız da o kadar sancım var ki artık olsa da kurtulsam derdindeyim

  • melodi  (17.03.20 23:27:13)
2 gün çok erken bu tür ilaçlar için. Gündemdeki salgın fln endişeye düşürdü mü hiç? Çünkü bu bizde bulunan saçma sapan hormonlar ottan şeyden etkileniyo hemen :D Onun dışında gergin hissediyorsan kendini başka sebeplerden önce rahatlamaya çalış. Rahatlayıp kendini güvende hissedince kendiliğinden çözülüyor sorun zaten :)

  • superfluid  (17.03.20 23:37:53)
düşünmez olur muyum ailem istanbulda aklım sürekli onlarda.hadi ben haritada bile hala bulamadığım bi anadolu ilçesindeyim burayı corona bulamaz :)
ayrıca 2 gün önce 10saatlik bi yolculuk yaptım ve eşimle 3-5 gündür problem yaşıyoruz.

sanıyorum gecikme için tüm sebeplerim var :)
  • melodi  (17.03.20 23:57:02)