Memlekete gitmeli miyim

2 hafta homeoffice var. İstanbulda biraz daha kalırsam ağır depresyona girecek gibi hissediyorum. Memlekete ailemin yanına gitmeli miyim sizce? Burada da kendimi eve kapattım arada insanların az olduğu zamanlar sahile çıkıp yürüyüş yapıyorum biraz. Anne baba 55 yaşında, bi şey var mıdır bende? Onlara da bulaştırır mıyım? Gidersem iş için dönmem geeekirse akşamına bilet alıp dönebilirim. Gidiyim mi gitmiyim mi? Uçakla gidicem bu arada

Sende bişey olup olmadığını, yolda virüs kapıp kapmayacagini biz nereden bilebiliriz? Yani herkes evinizde kalın derken otobüse atlayıp memlekete gitmek mantikli mi sen karar ver.

  • elorelia  (17.03.20 11:21:07)
Gitme.

  • himmet dayi  (17.03.20 11:23:18)
Gitmeyin görüntülü görüşün fırsat varsa. Son 14 gündür kendi kendinize karantinada değilseniz size de bulaşmış olabilir, aileye bulaştırabilirsiniz. Üstelik kendi aracınızla 0 temasla gitmiyorsanız hiç gitmeyin. Biz aile ziyaretlerini iptal ettik yurt içi önceden planlanmış olan paramızı da yaktık gitmiyoruz eşimle zira annem babam 60 yaş civarı.

  • kullanıcıadımbuolsun  (17.03.20 11:45:02)
Tamamen aynı durumdayım ve ailemin yanına gitmiyorum. Evde can sıkılıyor ancak taşıyıcı olup olmadığımdan emin olamadığım (işyeri sebebiyle, yoksa yurtdışı hikayem yok) ve evde sıkılmak anne ve babamın hasta olma ihtimali yanında hiçbir şey demek olduğu için evdeyim. Ve evde kalınması gerektiğini düşünüyorum. Ne kadar ayrı, o kadar mantıklı.

  • silverleaf  (17.03.20 12:57:44)
gitme

  • ronartest  (17.03.20 13:03:03)