İnternetten telefon aldım kargo iade süreci nasıl olacak ?

Selamlar, gittigidiyor üzerinden telefon aldım, muhtemelen salı günü elimde olur, olurda iade etmem gerekirse diye soruyorum. Kargo cu gelince onun önünde mi açayım kargoyu, hadi kargoyu açtım sağlam çıktı telefonu da mı önünde açayım ? ya çalışmazsa?. Pek istediğim gibi gelmez ise iade süreci nasıl işler ? bilgilendirirseniz çok mutlu olurum.

Yüksek satışlı olumlu yorumlu bir yerden aldıysanız bir sorun çıkmaz. Cihazı açtığınız andan itibaren kargocunun zaten yapabileceği bir şey yok. Fabrikasyon hatası var ise 6 ay içinde iade veya aynısı ile değişim isteyebiliyorsunuz tamir edilmeden. Hayırlı olsun bir sıkıntı yaşamazsınız muhtemelen.

  • bahoho  (15.03.20 22:55:31)
Kargocunun önünde açma olayı taşınırken hasarlı gelme durumunu belgelemek için. Cihazla ilgili sıkıntıları serviste kontrol ettirip işlem yapıyorlar. Belli süre içinde iade edebiliyorsunuz

  • efruz  (15.03.20 23:53:34)
Kargocu sizden imza alıp teslim ettikten sonra pek bir numarası kalmıyor, paket sağlam geldiyse onun görevi tamamlanmıştır.

Pakette kırık delik patlak varsa tutanak tutulması lazım, yoksa gelen kargocuyu bekletip aldığınız ürünü inceleme hakkınız yok.

Bir sorun varsa yeni bir kargo gönderisi oluşturup iade ediyorsunuz.

Ama korkmayın kolay kolay sorun çıkmaz, hayırlı olsun.
  • John Bloor  (16.03.20 09:55:21)