Arka Tampon Değişimi

Chevrolet aveo t250 model aracın arka tamponunun değişmesi gerekiyor, arka tamponda şu an sensör ve arka kameralar da takılı, yeni tamponun alınması, boyanması, delinmesi, takılması toplamda ne kadara patlar, en ucuz ne kadara nerede yaptırabilirim istanbul içi, bilen var mıdır?

En ucuz hurdacılarda parçayı bulursun tampon olarak ama sensör işini ordan hallettim ben bir kere ve güzelce kazık yedim. Araba Citroen di. Sensörü parçacılar bağlayamadi servis hallediyor ama parça ve işçilik pahalı işte. En olmadı tamponu hurdacıdan al taktir bir esnafa. Sonra sensör için servise git. Sensörü tamponcuda yapamıyor elektrikçi de benim başıma gelen bu daha doğrusu.

  • Topalordek  (13.03.20 12:16:45)
Ben tamponu 250tl'ye buldum mesela ama delinmesi ve boyanması lazım. Hurdacılarda gördüklerim bu bahsettiğim 250'likten daha pahalı ama çok eski püskü üstelik delik de değiller..

  • deneme  (13.03.20 12:18:34)
Tamponu buldun, somra boyatacaksın, bıya kuruyacak deldireceksin büyük ihtimalle deliği olmadığı için, sensörleri yenilemen gerekebilir çünkü kazaya karıştıysa verimli çalışmayabilir. 1000 liran gider ortalama.

  • valarmurgulis  (13.03.20 13:31:19)
Sensörler şu anda sorunsuz çalışıyor, ciddi kaza olmadı, tampon arkaya sürttü ama bağlantı yerleri kırılmış, vidaladılar kaportaya, iki kişi binerken hiçbir sıkıntı yok arabada, ama arkada iki kişi daha oturunca vida ile birleştiği için tampon esneyemiyor, dolayısıyla garç gurç ses çıkarıyor, o rahatsız ettiği için yenilemek istiyorum. (git: 1410667)

  • deneme  (13.03.20 16:24:52)