Fitness sayesinde

Gerçekten popo büyüyebilir mi? O Instagram modelleri gerçekten sadece fitness ile mi öyle bir görüntüye kavuşuyorlar? Bunun için çok mu çalışmak gerekiyor, ne kadar bir zaman alabilir?

fitness büyütmez ki.
popo olsa olsa şekil alır bazı hareketlerle.
işin özü foto teknikleri ya da atadan gelme malzeme.
  • orijinal nick bulamadim  (12.03.20 15:02:53 ~ 15:03:24)
Fitness değil body building büyütür

  • Esinsin  (12.03.20 15:04:40)
Instagram modelleri biraz estetik ve silikon kullanıyor. Diğer bölgeler kassiz, kocaman kalça olayı sporla imkansız.

Ama Body buildingle kalçayı belli seviyeye getirmek mümkün.
  • westblack  (12.03.20 15:06:49)
Kalçanın dış yüzeyi iki parçalı küçük bir kas grubundan oluşur, yüzeyinde de büyük bir yağ tabakası var. Büyürse bu küçük kas grupları büyür, o kas grubu da diğer tüm kas parçalarında olduğu gibi erkekte büyür kadında çok fazla büyümez, erkekte büyür dediğim de biceps kasından bir tık daha fazla büyür o kadar çok fazla değil, yani instagram’da gördüklerinin büyük bir kısmı cerrahi müdahale, yani silikon protez vs. Öyle olmayanlar da genetik olarak yağlı kalçası olan milletlerden ama onlar da genel olarak yağlı oluyorlar. Misal bir Avrupalının nispeten zayıf bir fizikle büyük kalçalı olması, ekstra olarak geniş bir leğen kemiği yoksa imkansız, leğen kemiği genişse onda da zaten büyüklük yanlara doğru olur. Durum böyleyken böyle ne yazık ki.

  • angelus  (12.03.20 15:08:43)
peki etrafta nasıl bu kadar büyük popo var o zaman! :D
nedir yani biz de bilelim :D

@veranerede,
bence hormonların da etkisi var, doktor değilim ama östrojen bu tip yağlanmaları/şişkinlikleri arttırdığı için şekil almasında etkili.
  • jimjim  (12.03.20 15:47:10)
Fitness değil body sayesinde. Çalışma + genetik. Kendinde olmayana squat rack monte etsen yine olmaz

  • x571  (12.03.20 17:59:33)