Kredi Kartı ile ödeme talimatında komisyon alıyorlar mı?

bonus kart ile fatura odemesi talimati verirsem her işlemde kmisyon odemek durumunda mıyım?

manuel odeme yapınca 2 lira istiyor. talimat verirsem de alır mı?

sizin kredi kartınızda bir problem var. ne normal ödemede ne otomatik ödemede ekstra para vermedim. alan bir kart da duymadım ilk kez sizden duyuyorum. enpara kullanıyorum. otomatik ödemede faturalarım var son ödeme günü kredi kartıma ne kadar fatura gelmişse o kadarlık kesinti yansıyor. bir alışveriş yapmışsınız gibi değerlendiriliyor.

  • error522  (12.03.20 00:44:33 ~ 02:46:00)
enpara, ing, cepteteb ekstra vermedim.
garanti bana abatmıyorum 1000 tl sign-up bonusu verse yine kendileriyle çalışmam. çalışanlara da hayret ediyorum. ama saygı duyarım tabi.

  • ozdek  (12.03.20 00:45:59)
akbank'ta kredi kartı ile fatura ödeyince fatura ödeme tarihinden borç ödeme gününe kadar faiz işliyor, aylık %1.40 civarı olması lazım. Turkcell/Vodafone/Telekom faturalarına faiz işlemiyor.

fatura ödemekten komisyon alan banka fena geçiriyordur...
  • nabrukk  (12.03.20 01:30:59)
garanti komisyon alıyor

  • Mehmet Ersoz  (12.03.20 02:48:50)
2-3 sene once garanti aradi, otomatik odeme talimati verin diye. Fatura basina sadece 1 tl ucret alacaklarmis.

Dalga geciyorlar heralde diye kapattim.
  • brkylmz  (12.03.20 08:29:22)
Kredi Kartı ile Turkcell, Vodafone, GSM TL Yükleme, Tellcom-Superonline, KKTC Turkcell kurumları dışındaki kurumlardan gerçekleşecek elektrik, su, doğalgaz, telefon operatörü vb otomatik fatura ödeme talimatları için fatura tutarı üzerinden ödemenin gerçekleştiği tarihten itibaren kesilecek ilk ekstrenin son ödeme gününe kadar aylık (KKDF ve BSMV hariç) %1,40 faiz uygulanacaktır.

  • spirit crusher  (12.03.20 09:12:28)
Karta talimat verince de komisyon alıyorlari ben bu yüzden hesaptan ödeme talimatı veriyorum.

Yuh 2 tl mi olmuş fatura komisyonu?
  • John Bloor  (12.03.20 09:38:43)