6 farklı krediyi teke çevirebilirmiyim?

3 qnb 3 garantiden var. 150bine yaklaşık kredi çektim 3 ayını sadece ödedim daha.4500 civarı ödeme var aylık
6 farklı krediyi tek bir bankaya almak istiyorum.
www.hesapkurdu.com
bu siteye göre aylık limitim dolmuş alma şansım yok. zaten maaşımın çok üstünde kredi vardı maaş müşterisi olduğumdan.
findeks puanı da 1100lerdeydi. eksik ödeme vs yok sadece risk teşkil ettiğimden,üzerimdeki borçtan dolayı.
şansımı deneyeyim mi tek tek dolaşıp bankaları?çünkü faizler de düştü artık

kredi kapatmak için kredi çekince bankaların uygulamaları biraz değişiyor diye biliyorum. 6 kredinizden bitme tarihi en yakın olan kadar vade ile kredi çekebilirsiniz örneğin. ayrıca bu durumda sizin elinize para geçmiyor, doğrudan kredileri kapatıyorlar. en iyisi maaş bankanızdaki bir müşteri temsilcisiyle konuşmanız.

  • shadowfollower  (04.03.20 08:35:30)
yıllar önce ben de bu haldeydim. beceremedim toplamayı vermemişlerdi kredi. sürüne sürüne bitirdim kredileri.
sorması ayıp 150bin kredi nedir 6 farklı kredi üstelik. bence mantalitenizi de gözden geçirin.
ben kredi kartlarını kapadım, kendimi eve kapadım resmen, sürekli evde yiyip sosyal hayatı sıfırladım anca öyle bitti.
  • hosein  (04.03.20 10:08:14)
tek bir bankadan hepsi için kredi çekmek yerine, bankaların kendi içlerinde bu işlemi yapmaları daha risksiz ve genelde yardımcı oluyorlar.
yani garanti kendi içindekileri, qnb kendi içindekileri birer krediye düşürebilir.
aylık ödeme daha az oluyor o şekilde dediğiniz gibi.
tek değil, ama en azından iki ayrı bankaya birer krediniz olur.

yalnız geçtiğimiz aylarda yapıkredi'den çok küçük bir üçüncü kredi çekerken "daha çekebilirsiniz, limitiniz var bankamızda" demişlerdi.
çekmedim lazım olmadığı için.
sonra üç kredi yerine bir tane olsun diye yapıkredi'ye bu işlemi yaptırdım ve geçenlerde yine küçük bir şey lazım olduğunda kredi vermedi.
yani bankaya aylık ödemem oldukça düştüğü, bugüne kadar tek bir şeyi aksatmadığım halde nedense böyle saçma bir şey oldu o kredileri tek krediye düşürdüğümde.
o da aklınızda bulunsun.
  • blatta hiberna  (04.03.20 10:37:32)
Aradığınız ürün: “borç transferi kredisi”
yalnız bu tarz bir ürün krediniz bitene kadar sonraki kredi ihtiyaçlarınızda çok olmasa da bir miktar olumsuz izlenim yaratır bankalarda. Memzuç denen bir şey var. Tüm bankalar ödeme performansınızı orada görür. Yapılandırma yaparsanız bu krediye; “aa ödeyemedi mi de böyle bir yapılandırma yoluna gitti” denebilir.

  • irene  (04.03.20 10:45:56)