eksik ürün gönderip sürekli oyalayan satıcı

3 hafta kadar önce bi tv aldım gittigidiyorda almaz olaydım. masaya kurma aparatı ve kumanda çıkmadı üründen. satıcıyla 2 hafta önce görüştüm kargoluyoruz dedi. kargo falan gelmedi. gittigidiyoru arıyorum satıcıya sabahları ulaşıyorlar. satıcı kargoluyorum diyo. akşam tekrar tekrar arıyorum bana kargo talip no vs gelmedi diye. gittigidiyor bu sefer de kargo takipleri akşam 7de düşer sisteme diyor. akşam 7 de arıyorum kargo takip no yok. satıcıyı arıyorlar akşamları açmıyor telefonu. sabah aradığımda ulaşıyor satıcıya ve kargoluyoruz diyorlar.

bu şekilde süreç devam ediyor. ne yapabilrim?

ürüne iade talebi açin eğer o süre dolduysa tüketici mahkemesi işinizi çözebilir

  • berginyonbaenre  (03.03.20 19:58:27)
iade sorun bildir tuşu varmış ama bulamıyorum. bugün 13. gün sanırım. ve firmanın taktiği de 14 gün koşulsuz iade olayından dolayı olabildiğince oyalamak.

  • papuayenigine02561  (03.03.20 20:18:11)
İlk geldiği gün onaylama demiştik ama dinlemedin demek ki bizi, onaylamasaydın adam parasını alamamış olacaktı ve parçayı göndermezse iade edecektiniz.

Neyse olan olmuş, hemen şimdi ürünü iade et seçeneğini tıkla, oradan da eksik/arızalı ürün geldi seçeneğini seç.

Hesabım/aldıklarım listesinde ürünün karşısında iade et butonu olacak.
  • John Bloor  (04.03.20 09:40:05)