araç koltuğundaki su lekesi nasıl çıkar?

denemediğim şey kalmadı? würth araç içi temizleme köpüğünü falan denedim ancak geçiremiyorum. monttan akan su lekesi böle iz bırakıyor.

çözümü nedir?

Geçenlerde arabayı Bekbars'a detaylı temizlik için götürmüştüm. Koltukta bulunan su lekelerini temizlemişlerdi. Eğer Ankara da yaşıyorsan gitmeni tavsiye ederim.

Fiyat Listesi: servis.bekbars.com
  • lastdragonborn  (02.03.20 22:10:50)
Koltuk/halı yıkamacılar çıkarır. Bira ve şarap çıkardılar sonuçta.

  • baal  (02.03.20 22:26:37)
Forumda az dolandim da, bu isi yapan abiler iki yorumda bulunmus;

- Ya koltugu komple yikamacida yikatmak

- (git: www.detailbox.com.tr )

halidan salgam lekesini bile cikarttigini demis bi abimiz.
  • bir3iki7  (03.03.20 01:00:41)
passatın bej kumas koltuguna benziyor. çıkmaz kardeşim üzgünüm

  • delidiyorum  (03.03.20 09:07:56)
@delidiyorum w204 c180 gri koltuk. 1 sene olmadı temizleneli su lekesi büyüdü.

  • mikahakkinen  (03.03.20 09:09:06 ~ 18:16:31)
180-200 TL'ye koltuklarını yıkıyorlar tüm aracın.

Kimyasal bulsan 40-50 TL vereceksin, belki işe yarayacak.

Yıkamacıya git göster, söylerler çıkıp çıkmayacağını.
  • burfak  (03.03.20 13:36:02)
Rosmanda fircali mi sungerli leke cikarici almıştım bn o muhtemelen ise yarar

  • all girls dream  (03.03.20 16:07:28)
Hizli kurutmak lazim diye düşünüyorum.

  • adivar  (03.03.20 17:50:06)
bunlari buhar ile cikartiyorlar sanirim. cok cok daha kotu lekelerin ciktigini gordum ya bunu hallederler, isi bilen birine goturmek lazim.

bir de acik renk kumas koltuklu arac almak hata ya, deri olsa belki..onlara da kot falan leke yapiyor diyorlar.
  • cooperr  (03.03.20 18:09:47)