Ben bunu nasil kapatacagim?

Merhaba arkadaslar;

Boyaci abi kucuk wc’deki bu S boruyu ustundeki boya parcalari nedeniyle boyayamadi
Sizce nasil kapanir bu boru? Halat gibi bir sey mi dolasam? Ay cok cirkin gorunuyor :(
Bu sekilde boyasak da kotu durur galiba..
Fikirlerinizi bekliyorum :) Tesekkurler

yeterli yükseklik varsa asma tavan çözer o işi.ama ucuz olmaz.

  • foolrules  (02.03.20 11:37:17)
Boyacı abi işten kaçıp çok ayıp etmiş.
Üstündeki boya kalıntılarını tel fırça ile temizleyip plastik tavan boyası ile boyayabilirsiniz.

  • Mirket  (02.03.20 11:42:02)
halat ya da örgü ipi gibi (gökküşağı gibi olanlar var) etrafına sıkı sıkı dolayabilirsiniz. ya da etrafını gazete ile kaplayın ve sprey boya ile siz boyayın.

  • givemesomesubstance  (02.03.20 11:42:17)
yeterli yukseklik yok ya
bir de artik butce kalmadi

  • omonia  (02.03.20 11:43:38)
Yapma sarmaşık çiçek dolamak da bir çözüm olabilir.

  • Mirket  (02.03.20 12:04:15)
instagram.com

Bu kadın çok iyi fikirler veriyor, dm’den mesaj atarsanız dönüş yapıyor
  • megalomaniac  (02.03.20 12:55:53)
ip dolamak, yapay cicek vs. ilk etapta daha guzel duracak gibi gorunse de kisa zamanda tozlanir, orumcek agi olur.

boyaci niye boyamamis anlamadim, uzerini zimparalamaya usenmis herhalde. bir gozluk bir toz maskesiyle siz kaziyin boruyu. sonrasi icin street art oneriyorum. bunun icin yaratici bir sanatci arkadasa ihtiyaciniz var tabi. pinterestte cok guzel ornekler bulabilirsiniz.

arama kelimeleri street art pipe

su guzel mesela;
www.streetartutopia.com

fil mesela iyi gider oraya. tabi hayaller gercekler durumu da mumkun:

hayaller
images.app.goo.gl

gercekler
holeinthedonut.com
  • jimicik  (02.03.20 13:39:33 ~ 13:44:27)
hocam su sızdırmıyorsa halat jüt kurdele vs. sarabilirsin

su sızıyorsa mecbur mirket+1
  • lcha  (02.03.20 14:06:51)
yok su sizdirma gibi bir durum ,
cok tesekkurler arkadaslar hepsine tek tek bakacagim

@megolamaniac attim mesaj hemen dondu kadin, plastik boyanmiyor dedi...
  • omonia  (02.03.20 15:36:15)