Sevgilinizin eskiden kapalı olduğunu öğrenseniz

veya flört ettiğiniz kız daha önce kapalı olduğunu (aile-çevre baskısı vb. yüzünden) ama yirmili yaşlarının başında açıldığını söylese... ona karşı olan fikriniz değişir mi? soğur musunuz ondan?

ekleme: daha önce de açılmakla ilgili bir soru sormuştum bir arkadaş için. bu sorum da yine aynı arkadaşın isteğiyle soruluyor. konuyla ilgili değişik mesajlar atacak arkadaşlara söylemek isterim ki sorunun benimle alakası yok :)

soğumam. isterse sonradan kapansın yine sorun yok.

  • jelly bear  (29.02.20 19:17:49)
Jelly+1

  • Topalordek  (29.02.20 19:18:59)
ayrılırım

  • yedek  (29.02.20 19:19:59)
bana göre artı puan
tüm baskılara göre kendi düşündüğü/istediği şekilde yaşıyor olması pozitif etki yaratır.

  • MtKrt  (29.02.20 19:31:56)
Bende biraz soğurdum sanırım, ilk sevgilim kapanmak istesem ne düşünürdün demişti. bende ayrılırdım yapamazdık sanırım demiştim. aslında kendinle alakalı. kenidini dine bağlı görüyorsan çok bir sıkıntı olmamalı. ama dini kavramların tam karşısındaysan, işte o zaman kız arkadaşının bugünkü dünya görüşünü iyi ölçüp tartmalısın derim.

  • royalguard  (29.02.20 19:34:48)
soğunulur. soğurum

  • lilyb  (29.02.20 19:53:25)
Sıkıntı yapmam.

  • komando kani var bende  (29.02.20 19:59:55)
oncelikle kadinim ama kendimi boyle bir iliskide dusununce cocuk yasta bir baski sonucu yapilagelen bir aliskanliktan dusuncesi ve mantigiyla siyrilabilmis (benim dusunceme gore dogru yolu bulmus :)) ) bir insandir bu insan. bende sogumanin tersi bir etki uyandirirdi sanirim. tabii yine de davulun sesi uzaktan hos gelir belki yine de sogurum, birebir yasasaydim ne dusunurdum bilemiyorum.

  • in vino veritas  (29.02.20 20:01:29)
Soğumak ne alaka? Yıllar önce almış olduğu bir karar ve 20li yaşlarda açıldı ise bu onun karari, öncesi ise onun karari değildi.

  • biseysorcaktim  (29.02.20 20:08:01)
fikrim değişmez, soğumam. hatta kendi kendine bir şeyleri çözüp bilinçli bir açılma süreciyle beraber ateist/deist olmuşsa ayrıca saygılarımı sunarım.

  • Bruce  (29.02.20 20:11:31 ~ 20:15:22)
Türkiye'deki aile ve elalem ne der terör örgütlerine rağmen böyle bir karar alabilmiş olmasına saygı duyardım.

  • bruce mclaren  (29.02.20 20:48:09)
Helal derim ne soğuması

  • anarsika  (29.02.20 22:57:17)
benim için ekstra turn on. ben şu an bile kapandırmaya çalışıyorum sonra açılmak üzere.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (29.02.20 23:04:39 ~ 23:05:02)