Kot pantolonlarımın bacak araları yırtılıyor sadece, fikri olan?

Merhabalar

Öyle çok kötü markalardan da almamaya çalışıyorum ama, genellikle polo, lewis fln almaya çalışıyorum, ama hepsinin bacak araları yırtılıyor bir süre sonra, acaba benin giyişimde veya bacak hareketlerimde mi sorun vardır? Veya bu duruma neden olabilecek genel bir durum var mıdır?

Çok sık olmaya başladığı için sormak istedim de..

Edit: Kilolu sayılmam aslında, boy 181, kilo 80

kilo

  • fezagezgini  (27.02.20 19:27:30)
Kilo.

  • Tears of Devil  (27.02.20 19:30:47)
kiloluyken çok oluyordu bende. bi de en uzun süre giden lcw oluyordu hayret :/ kilo verince o sorun pek kalmadı gibi

  • glamdr1ng  (27.02.20 19:34:51)
Tabi ki bacakların birbirine sürtünmesine bağlı da, marka giyeceklerin de eskisi kadar kaliteli olmadığı kanaatindeyim.
Geri kalmış ülke sonuçta, ne versek gider diye mi düşünüyorlar nedir?
Yıllardır oğluma Adidas mont aldım. Son birkaç yıldır fermuarlar çabucak bozuluyor, dikişler atıyor, içerdeki tüyler havada uçuşuyor.
  • pro9it9is9  (27.02.20 19:36:58)
  • Mirket  (27.02.20 19:57:47)