Ankastreden anlayan :)

Merhaba Arkadaslar;

Ankastre almam lazim arcelik beko 4000 civarinda ama 2000 civarina da Ferre, Ukinoks veya
termikel diye bir markadan bulabiliyorum.
urun.n11.com
mesela bu takimi 2000’e alabiliyirum Ankara’da , sizce is gorur mu?
Davlumbazi bacasiz kullanacagim bir de.. o yuzdsn cekis gucu ortalama ustu olmali.

Kullanip memnun kaldiginiz modelleri de tavsiye ederseniz sevinirim
Tesekkurler

urun.n11.com bu modeli kullanıyorum memnunum. Öncesinde termikel'in bir modelini kullanıyordum yine memnundum.

  • suwat  (24.02.20 16:22:09 ~ 16:23:51)
Silverline almistik, memnundum.

  • janderzel zartanyan  (24.02.20 16:29:35)
Bütçeniz yeter ise ocağı indüksiyonlu tavsiye ederim. Temizlemesi aşırı kolay. Gaz riski vs yok. Tek sıkıntısı ateş olmadığı için biber közleyemiyorsunuz :)

  • himmet dayi  (24.02.20 16:29:50)
dogalgazi baglattik artik yoksa dusunmustum bir ara induksiyonlu ocak ancak cesaret edemedim fatura com gelir diye :)

  • omonia  (24.02.20 16:35:50)
aldın mı bunu alacan gerisi teneke.
urun.n11.com

  • jamswety  (24.02.20 17:17:29)
Daha ucuz olan Kumtel bile oldukça iş görüyor.

  • John Bloor  (24.02.20 17:23:21)
22 bin ankastreye mi vericem :))

  • omonia  (24.02.20 17:39:43)
Bu markalar genelde baska bilinenlerin alt markasi oluyo. Oyle olursa servis ve ileride yedek parca konusunda kafaniz daha rahat olur. Arastirmak gerek.

4 lira vericeksem siemens alirdim ben olsam. Gerci arcelik de olabilir

Bi de ocagin camli degilde metal olmasi daha mantikli geliyo bana; daha saglam gibi.
  • bir3iki7  (24.02.20 21:26:08)