[]

06 Başkent !

Selamlar herkese,
Bir hafta sonu Ankara diye düşündüm. Merkezinde, temiz, uygun hem maddi hem de gelen gidenleri bakımından otel tavsiyeleriniz var mıdır?
İnternetlere baktım ancak bir karar veremedim.
Yardımcı olabilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler,

 
beşevler öğretmenevi eskidir ama merkezidir.

maltepe beşevler otelleri merkezidir. tunus esat tarafına bakabilirsin.
  • mikahakkinen  (24.02.20 11:25:30) 
Ben dışarıdan gelenlere hep Notte Hotel'i tavsiye ediyorum. Hem temiz hem de merkeze (Tunalı'ya) yürüme mesafesinde.


  • jacque  (24.02.20 16:31:21) 
Ulusta gençlik parkına yakın stadın tam karşısında, ankamall avm ye yürüme mesafesinde, ulus heykele ve eski meclis binasına yakın "Taç Mahal" oteli tavsiye edebilirim.


  • yetersizbakiye  (24.02.20 17:03:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.