Erkenden pilim bitiyor (-18)

+18'lik bir pil bitmesi değil. Aşırı yoruluyorum arkadaş. İşim öyle yoğun değil ama akşam eve gidip yemeği yiyince şöyle bir 7'de uyuyup sabah 7'de kalkıyorum.

Uykunun köpeği bir insanım ama ders çalışmam lazım, zaman zaman sosyalleşmem lazım ama olmuyor.

Salonun ışığı beyaz ışıktı, baş ağrısı yapıyor diye hemen uyuyordum. Değiştirip sarı ışık yaptım, şimdi loş ışık gibi oldu, çok daha güzel uyuyorum. Hayatımda neyi değiştirsem uyku için bir sebep oluyor.

Askere gider bir düzen oturturum bu uyku için diyordum, dünyanın en rahat askerliğini günde 10-12 saat uyuyarak yaptım 6 ay boyunca, o günden sonra daha da uykucu oldum.

Eşim supradyn gibi vitaminler önerdi ama öyle çok bir işe yaradığını duymadım çevremde.

Var mıdır bir önerisi olan :/

Kan değerlerinize bir baktırın, eğer depresyon vs yoksa vucutta bişeyler eksiktir bu kadar halsizlik için.

  • John Bloor  (20.02.20 16:43:46)
kan değerlerinize baktırın +1
b12, d vitaminlerinin eksikliği çok etkiliyor ve bunların düşüklüğü ülkemizde çok yaygın. kansızlık gibi bir şey de olabilir.
düzgün beslenmiyor da olabilirsiniz.
  • veritaslibertas  (20.02.20 16:51:00)
fiziksel olarak yorulduktan sonra uyumayı dene

  • bir soru sorcam  (20.02.20 17:12:15)
kan tahlili +1

Benim de d vitamini, demir ya da B12 eksikligi yasadigim dönemlere benziyor anlattiklariniz.
  • chitosan  (20.02.20 17:18:24)
kan tahlili +1

pharmaton deneyin
  • fezagezgini  (20.02.20 17:53:00)
kocakari soylemi olacak ama cok uyuyunca daha dinc olunmuyor. hayatimda daha az uyudugum zamanlar vardi ve o zamanlar daha dinctim. diger gerekli seyleri soylemisler. ben de o yuzden sosyallesmenizi onerecegim. "olmuyor" demissiniz ama bu yeterli bi sebep degil.

beslenme sekli de cok onemli bence ama expert degilim bu konuda o yuzden direkt spesifik yemek ismi vermeyecegim
  • yoggi  (20.02.20 21:42:46)