Ankara/Emek kira miktarı hakkında yardım

Merhaba duyuru, ilk kez eve çıkacaktım. Önceki sorumda yaptığınız:

"4+1i napacaksın manyak mısın"

"Eşyalıya çık sıfırdan alma"

Yorumlarınızı mantıklı buldum ve bakınıyordum.

Şu nasıl:
www.sahibinden.com

Zevkime göre biraz küçük ama benim için en önemli noktası milli kütüphane metro durağına yakın olması, ve aksamları bahçelide takilabilmem. Bütçe sorunum yok ama fazla ödemek de istemiyorum tabii.

Ek olarak sahibinden.com dışında nereden bulabilirim bu tarz rezidans vs.

kiraya her şeyin dahil olması güzel iyi fiyat bence.

  • jelly bear  (20.02.20 14:18:21)
bu civarda boyle 1-2 tane var zaten, hemen hemen ayni tipteler zaten... sahibinden ve hurriyetemlak'tan bakabilirsiniz aktif ilanlara. emek'te oturuyorum bende, arabaniz varsa kapali otoparki olmasina dikkat edin sadece.

bir de fiyatta sıkı pazarlık yapin derim, önce olmaz filan diyeceklerdir ama ciddi aliciysaniz 2.750 filan olur bu is bence

* bir de ilana tekrar bakinca diger fotolari gordum asti'ye cok yakin olmasi oralarin cok kalabalik olmasi anlamina geliyor, rahatsiz edici olabiliyor , ozellikle asker donemlerinde filan
  • sweetoffice  (20.02.20 14:28:04 ~ 14:29:12)
Güzel evmiş

  • bbb_1  (20.02.20 14:36:34)
ankarada kısa süre duracaksan olabilir. yıllarca oturacaksan kendi eşyalarını al bence.
buzdolabı beko 1800
çamaşır bulaşık altus 2300
yatak 2900 ponyden aldım ki o yatağı tokatlar her türlü eminim. aradaki kira farkıyla kısa sürede amorti edersin eşyaları
  • glamdr1ng  (20.02.20 14:45:06)
Önümüzdeki bir sene belli değil, o yüzden esyaliya yöneldim. Zaten ankara'da veya İstanbul'da kalmam kesinlesirse direk ev satın almaya çalışırım diye düşünüyorum 48389658 yıl taksitle.

  • aguen  (20.02.20 15:57:59)
pahalı ve küçük. şu an gözüne hoş gelebilir ama 1-2 yıl sonra batar. arkadaş bahçeli'den çıktı mis gibi ev, 2+1 2 bin veriyor. 1+1'e 2900 çok. gerçi her şey dahilmiş şimdi gördüm. yeri iyi güzel hoş da attıkları konum doğruysa, direkt eskişehir yolu'nun dibi çok ses olur orada.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (20.02.20 19:41:45 ~ 19:44:55)
hocam bence güzel ev, uzun süre kalmayacaksanız eşyalı olması da iyi. fiyatı da aşırı pahalı değil, o civarda düzgün bi ev 2000-2500 civarı zaten. eşyalı olunca normal.

tek sorun aşti'ye yakın olması. eve girip bi ses yalıtımına bakın. konya yolu gece gündüz gürültülü oluyor, bi kaç sokak aşağıda çok daha sakin ve sessiz bir ev bulabilirsiniz.
  • plutongezegendegilmi  (20.02.20 21:31:19 ~ 21:31:41)