kot pantolonlarınızı nereden alıyorsunuz?

sorum erkeklere. adamakıllı fiyat/fayda dengesi en iyi marka hangisi? ben son 3-5 alışverişimi jack&jones'dan yaptım ama 2 pantolonun bacak araları yırtıldı 7-8 aylık kullanımda. gerçi çok yürüdüğümden de olabilir ama yine de 250-300 tl verip aldığım pantolonun daha dayanıklı olması gerekiyor bence.

bütçe 200 tl diyelim ya da 250. 3-5 tane düzgün kot alıp sürekli giymek istiyorum ama nereden almalı?

Hepsi yırtılıyor o yüzden ben lcw'den hep 50 liralık alırım.

  • diffarentiationation  (17.02.20 05:35:59)
hepsi yırtılıyor +1 o yüzden ciddili indirim denk gelmezse lcw, defacto falan bakarım. ama genel olarak hiçbir yerde olmasa bile ltb’de kesin bi kampanya oluyor ikinciye % bilmem kaç indirim gibi gibi.

  • solitude ov the lonliest star  (17.02.20 06:22:18)
evet, ltb mantıklı geliyor ve elbette hele hele benim gibi bir yürüme hastası için elbette hepsi yırtılır. o yüzden en azından daha ucuzunu alsam daha sonra tekrar tekrar alabilirim.

  • everythingok  (17.02.20 07:00:02)
fakirlikten dolayı motosiklet pantolonu alıyorum. normal bir kot 200-300 arası. normal korumalı bir motosiklet pantolonu 500-700 arası. asfaltta sürünürken 770 santigrat dereceye ulaşıp yırtılmayan pantolon, klasik kotların o ağ bölgesinden yırtılma tribini sallamıyor tabii. (bkz: kevlar) fakirlik bu işin neresinde. normal bir kota 200 lira verme lüksüm yok. mecbur hayati önemi yüksek olana öncelik veriyorum ve orada da tek kotla geçemeyeceğim için 2-3 çeşit bulunduruyorum.

dizlikleri yandan gizli fermuarla takılıp çıkarılan cinsten alınırsa görüntü itibariyle normal kotlardan bir farkları da olmuyor.

nabiim hocam motorla işim yok, gidip korumalı kot pantolon mu alayım denirse diyecek bişeyim yok. yırtılmayı görünce yazayım dedim.

riderdenim.com
  • onemoremile  (17.02.20 08:11:28 ~ 08:13:32)
Dayanıklılık konusunu bilmiyorum ama Koton'un kotları kesim olarak güzel oluyor. Slim fit pantalon giyemediğim için oradan alıyorum ben.

  • bigcaptain  (17.02.20 08:34:48)
kendimi bildim bileli gap den aldım. kimisi kısa sürede kimisi uzun sürede yırtıldı. en son abercrombie aldım iki tanesi 110 dolara. 6 ay geçti henüz yırtılma belirtisi yok.

  • onurrrrr  (17.02.20 09:54:17)
Bende de aynı sıkıntı var. Ya ben düzgün kullanamıyorum ya da dayanıklı pantolon yok

  • jelly bear  (17.02.20 10:17:17)
mavi den alın. ikili kampanyalarda ikisi 270 e geliyor. kalın kumaslar daha dayanıklı ama işin sırrı her gün aynı pantolonu giymemek, dinlendire dinlendire giyeceksin ha bi de az deterjanla yıkayın

  • delidiyorum  (17.02.20 10:32:15)
hepsi yırtılıyor +1
ama siz maviden alın, yırtılınca götürün değiştiriyorlar.

  • halanne  (17.02.20 11:02:51)
Sene 2013, levi's forum avm ankara mağazasından 798 modelinden aldım 6 tane. Kampanya vardı, tanesi 60-70 lira gibi bir rakama gelmişti. Tam aradığım modeldi, koyu renkli kalın kumaş kesimi filan en sevdiğim. Hala bunları giyiyorum. Çadır kumaşı gibi mübarek hiçbir yırtılma vs yok. Başka kotlarım da var ama en sevdiğim bu levi's 798. Amerikada da bu modelden buldum target mağazasında ama bendeki 798'lerden biraz daha farklıydı. 1 tane aldım ama bendekiler gibi değil. Türkiye'de hiçbir yerde bulamadım, (eski bir model). Keşke şimdi de üretilse yine alırdım.

  • battal gemalmaz  (17.02.20 11:23:00)
Levisten vazgeçmem. Viaporttan alıyorum, dönem donem indirimi oluyor zaten.

  • fempusay  (17.02.20 11:44:31)