[]

Yüz temizleme jeli-köpüğü tavsiyesi

Yağlı ve kir tutmaya müsait koyu bir yüz bölgesi olduğu için akne tedavisi ve sabununun yanı sıra haftada birkaç kez yüzü derinlemesine temizlemek ve yağlandırmayı dengeleyecek, aknelere kötü gelmeyecek bir ürün arıyorum. Sebamed clear face temizleme köpüğü şu an tek aday, bunun haricinde daha etkili bir ürün tavsiyenizi bekliyorum
 
aktardan beyaz kil alıp bir kapta karıştır. Hem ucuz hem de çok faydasını gördüm.


  • diffarentiationation  (15.02.20 14:17:23) 
Köpük kurutuyor, daha çok akneye sebep oluyor. O kadar girişmemize gerek yok. Yağlı ise gözenek sıkılaştırıcı tonik bakın. İki kez su değdirmeyin bir günde yüzünüze.


  • buf-e kür  (15.02.20 15:10:05) 
Yorumları okumaya geldim. Benim de sadece burnum yağlanıyor, minik sivilceler oluşuyor. Benzer bir ürün arıyorum.


  • bizkid  (15.02.20 16:02:11) 
Ben de kil maskesi tavsiye ederim. İstenirse bölgesel olarak uygulanabilir.


  • Sonsuzluk ve Bir Gün  (15.02.20 16:06:28) 
Ben roaccutane kullanirken la roche posay’in köpüğünü kullanmistim doktorun tavsiyesiyle. Ekstra kurutmamisti. Nemlendirici olarak da la roche posay kullanmistim.


  • fingers of fury  (15.02.20 17:51:28) 
www.hepsiburada.com cild hassas ise...

www.hepsiburada.com cild hassas değilse.

bana böyle önermişlerdi ben bioderma aldım. günlük kullanıyorum. derdine çare olur mu bilmem. çünkü bu ürünleri kullanmakla yağlandırmayı dengeleyeceğini sanmıyorum.
  • qobel  (15.02.20 18:25:20) 
ben şunu kullanıyorum çok memnunum www.hepsiburada.com


  • sanguine mcqaer  (15.02.20 18:45:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.