xiaomi telefonlar

yerli ve yabancı sitelerde acayip bir övgü başlamış gördüğüm kadarıyla. bu marka gerçekten iyi mi? yoksa bu bir satış stratejisi mi?

Gerçekten iyi. Fiyat performans odaklı alınabilecek en iyi telefonları üretiyor. Hemde muadil özellikte ki bilindik markaların telefonlarının yarı fiyatına neredeyse.

  • lana del rey  (09.02.20 17:10:00)
Güzeldir. Son iki telefonum Xiaomi. Flagshiplere eşdeğer telefonları çok daha ucuza satıyorlar.

Eksileri var tabii birkaç tane. Sayayım hemen:

* bootloader'ı unlock ederken cinslik yapıp uğraştırıyorlar.

* verileriniz cin hükumetine gidiyor (rom kurarak ve/veya magisk araçları ile engelleyebiliyorsunuz)

* yok disk temizleme yok pil optimizasyonu adı altında bloatware var. Çoğunu kaldırabiliyorsunuz ama bir iki tanesi duruyor. Şimdilik ikonları gizledim yetiyor.

Ama yine de öneririm kesinlikle. Alırken dikkat etmeniz gereken tek nokta, modelin işlemcisinin snapdragon olduğundan emin olun. Mtk işlemci pişmanlıktır. Sanırım redmi note 8 pro'nunki iyiymiş ama riske girmedim ben.
  • aguen  (09.02.20 17:13:00)
ben kullanıyorum gerçekten iyi
eskiden iphone kullanırdım.

  • basond  (09.02.20 18:09:04)
F/p telefondur. Samsung ile hipnoz olmuşlar için en uygun çözümdür. Elimizdeki şu an note 8.

  • Erva  (09.02.20 18:39:30)
Sadece telefon değil bütün ürünlerde iyi. Bazen başka markaların kopyası gibi duruyor ama kendileri ekstra özellik katiyorlsr

  • boomboom  (09.02.20 19:50:20)
Yakınlarıma şimdiye kadar 3 red mi note 4, 3 red mi note 8 aldım.
Sadece bir tanesi 2. Yılda ekran kasadan ayrıldı,ekran değişimi yaptık.

  • istanbullu zenci  (09.02.20 20:19:24)
iphone alamayan fakirlerin kendini tatmin ettiği bir "telefon" üreticisi.

  • bilinmeyen artist  (09.02.20 20:25:38)
iyi falan değil. 10 senedir android kullanıyorum en kötü arayüz açık ara bunda.

ekranımda ghosting problemi var, bunu yaşayan bir sürü insan duydum.

kamera desen 48 megapikselmiş, şeyimin 48 megapikseli, vasat bir kamera işte.

donanım konusunda, evet en azından takılma cörtleme falan yaşatmıyor, bu konuda hakkını vereyim.

he piyasadaki bütün telefonlar herhalde iş görüyordur bunun gibi, eğer beklentiniz telefon olsun işimi görsünse, yeterli ürünler çıakrıyor. ama abartmanın da bir anlamı yok. dendiği gibi, insanlar bu telefonu aldıktan sonra bir şekidle egolarını tatmin etmeye çalışıyorlar sanırım.

bu arada iphone da kullanmış birisi olarak, her zaman için andorid > iso derdim, ne zaman ki xiaomi aldım ios özlüyorum resmen.
  • cedric tweedledee  (10.02.20 14:13:58)