çocukluğumuz popüleri: petek dinçöz

noldu bu kadına bilen var mı, bi de can tanrıyar diye kocası vardı galiba...
her hafta magazinde izlerdik...bilgi kirliliği. bu insanlar şişme popüleriteleri bitince napıyolar acaba...

şöhretinin bitmeye başladığını farkeden bu tip kadınlar, genelde kalantor ve sonradan görme biri ile evlenip evinin kadını olma yolunu seçiyorlar.

  • ground  (09.02.20 12:16:46)
bi de gizem özdilli vardı...

  • gadlemler  (09.02.20 12:21:43)
Yalnııız. Hakikaten çocukluğumun popüleri. Güzel kadındı şimdi Allah için.

Can Tanrıyarla çok çalkantılı bi' sona ulaştılar. Petek can tanrıyarın oğlunun yapımcılığını üstlendiği bir program yapıyordu en son, sonra boşanma v.s işleri olunca can tanrıya bunu tehdit etmiş. Petek dinçöz emine erdoğandan filan yardım istemişti televizyonda. Sonra boşandılar, başkasıyla evlendi petek dinçöz. Çok kilo almıştı, bu kadınlar evlendikten sonra çok hızlı yaşlanıyorlar, şişmanlayıp çöküyorlar. Ben o zaman üzülmüştüm, güzelim kız ne hale gelmiş diye.

sonra bi' çocuğu oldu galiba yeni eşinden. Onunla takılıyordur işte.

Ground haklı, böyle hanımlar kalantor ama siyasi nesil bir zengin hafif tombik kırmızı yanaklı bi' beyefendiyle evlenirler hemen. Hopbaa şimdi aklıma geldi de hakikaten ne çok örneği var bunun böyle
  • mete kudur  (09.02.20 12:22:19)
  • desdinova  (09.02.20 12:34:17)
aynısoru arada aklıma gelir ve eski meşhurlara bakarım.
can Tanrıyar ayrılığından sonra popüler bir şarkı tutturamadı. sabah programı, gündüz programı yaptı bir süre ve artık ekranlarda da yok.
Instagram hesabına bakmıştım yakınlarda. çocuğu olmuş. eşinin açtığı bir mobilya mağazasından görüntüler paylaşıp reklam yapıyordu hesabında. arada ufak tefek programlara çıkıp şarkı söylüyor hâlâ, menajeri var. estetik sayesinde ufak değişmiş, yüzü hâlâ aynı. kilosunu da korumuş.

o değil de, iyi bir menajer bulsaydı Hadise'nin estirdiği "Ingilizce bilen şarkıcı" havasını, iyi Ingilizce bilmemesine rağmen korurdu. yine de mevcut durumdaki hali, hâlâ meşhur olup yalnız olmasından ve sürekli sevgili değiştirmesinden daha iyi bence.
  • lovemyself  (09.02.20 16:46:50)