İnternet için Uydunet önerir misiniz?

Yeni taşınacağım binada Uydunet altyapısı var. Pek TV izlemem, interneti ucuz diye duymuştum, onun için kullanabilirim Uydunet aboneliğini. Çeşitli paketleri de varmış.

Kullananlar bilgi verip öneride bulunabilir mi?

Oneririm.

  • 000000  (05.02.20 22:20:37)
ülkedeki en stabil internet servis sağlayıcısıdır, kesinlikle öneririm. f/p açısından da kuvvetli.

  • Bruce  (05.02.20 22:24:16)
kullandım. bedava olmadığı sürece kullanmam. ne kanalları kanal, ne de internet bağlantısı bağlantı. akk, kota, taahhütten başınızı kaldırmanız mümkün değil.
fiyatı da ucuz filan değil. başkalarının 99 liraya verdiği gerçek manada 50 mbs sınırsız taahhütsüz bağlantıyı vermiyorlar. bütün tarifelerinde kota ve taahhüt var.

  • tururo  (05.02.20 22:26:27)
Bursada 20 yıldır kullanıyorum. Önce televizyonla başladı sonra internet. Çok memnunum. Arıza durumu olduğunda kapımda bir arkadaş bitiyor. Kısa sürede çözüyor.
Farklı ilçelerde farklı semtlerde önerdiğim arkadaşlar da mennun. Tv internet ev telefonu bir arada hizmetle önceki faturaları yarıdan daha aza indi.
Bende üst paket tv var. Conax modülle kullanıyorum. Tek kumandayla iş tamam. İnternet 50mbps ki cidden öyle
  • cliquot  (05.02.20 23:35:57)
Kesinlikle önerilir ancak piyasanın en ucuzu değildir!

  • zekicalik  (05.02.20 23:53:18)
Valla uydunetin kalitesi nerdeyse mahalleden mahalleye değişiyor desem yalan olmaz. Ben 2004ten beri farkli il ve ilçelerde kullanıyorum; gayet de memnunum, nadiren sorun yaşadım ama bana yirmi dakika mesafede yaşayan arkadaşım 3 ay kullandıktan sonra söverek iptal ettirmişti aboneliğini mesela.. O civarda yaşayan insanlara sorarsanız daha sağlıklı bilgi alırsınız.

  • twq  (05.02.20 23:54:23 ~ 23:58:23)
Yıllardır kullanıyorum hiç problem yaşamadım.

  • gazozailacatmauzmani  (06.02.20 08:20:11)
bölgeden bölgeye kalitesinin değiştiğini duymuştum ben. eski evimde de (bakırköy) yeni evimde de (suadiye) uydunet kullanıyorum son 4 yıldır. 50 mbps üyeliğim var en kötü 48 mbps falan aldım. internetim 1 kere 1 saate yakın kesildi. onun dışında yaklaşık 4 yıldır bir sorun yaşamadım. tvsine de üyeyim ama 4 yılda (ailemin beni ziyarete geldiği dönemler hariç) 4 defa açıp tv kanalı izlememişimdir ben de.

  • levpontryagin  (06.02.20 08:59:17)