GTA oyunlarını hiç hilesiz oynayan var mı?

Özellikle San Andreas ve Vice City için soruyorum. Ben San Andreas'ı Hesoyam yazmadan, Vice City'de Aspirine'ye abanmadan oynayan görmedim çocukluğumdan beri. Kendim de hep full hileyle oynadım ama ben zaten her oyunu hileyle oynamayı seven, bu kadar kolay hile yapılamayan oyunlarda Cheat Engine ile hile yaparak ölümsüz dolaşmayı seven bi oyuncuyum (Witcher, Assassin's Creed serisi gibi).

GTA'nın özellikle saydığım bu iki oyununda hile yapmanın oldukça kolay olması (4 ve 5 oynamadım hatta GTA 5'ten oynamadan nefret ediyorum niye bilmiyorum..) ve hile yapmanın doğal karşılanması sebebiyle sanki hemen herkes hileyle oynuyor bu oyunları. Düşününce HESOYAM yazmadan ya da silah hilesi yazmadan oynamak direkt sıkıcı yapıyor oyunu.

Siz nasıl oynardınız bu oyunları? Hiç hile yapmadım ya da sadece boş gezerken yaptım, görevlerde yapmadım diyen var mı?

Ben gtada hile yapmadım hiç. Görevleri hilesiz bitirdim hep.

  • prodeq  (04.02.20 23:03:08)
Ben. Vice city ve san andreas’ı defalarca hilesiz bitirdim. Hile yapmayı saçma buluyorum.

  • i ve been mistreated  (04.02.20 23:05:35)
San Andreas'ı PS4'te oynadım yıllar sonra, remastered sıfatı ile nostalji yaşamak amacıyla. Trophy zımbırtılarında, herhangi bir hile durumunda tüm kazanımların sıfırlanacağını özellikle belirtmişlerdi ve doğruymuş da bu. Hiç riske girmedim, direkt hilesiz bitirdim. Zor mu oldu? Zordan çok keyifli oldu.

  • atilan simidi begenmeyen marti  (04.02.20 23:07:30)
gta V i konsolda bitirdim. hilesiz mecburen. pc de hiç oynamadım.

  • ozdek  (04.02.20 23:31:55)
Gta3, vice city ve san andreasi tamamen hilesiz oynadim.
Sonra cikanlari oynamadim, oynasam onları da hilesiz oynardim. Hileyle oyanyinca zevki kalmiyor.

  • stavro  (04.02.20 23:51:48)
gta 5'te hiç yazmadım, zaten senaryo modu oldukça kolay. san andreas ve vice city'de mermi sıkıntısı olduğu için yazmak farz gibi.

  • nothing in my way  (04.02.20 23:54:29)
hiç bir oyunda hile yapmıyorum.
hileli oynamak saçmalık bence.
gta 5te de hiç hile yapmadan bitirdim
  • dafuq  (05.02.20 00:31:59)
Gta 3, vice city ve San Andreas evet yaptım. Zordu çünkü bunlar :D Gta 4 görevleri yine zordu ama kasınca yapılıyordu. Hile yapma gereksinimi duymamıştım. Ama şey vardı, yıkık dökük binaların içinde uyuşturucu ticaretini polisin bastığı bir görev vardı. Çok zordu o görev :D Gta 5 ise çok kolaydı, zorlayan görev yoktu hile yapmadım.

  • eazy  (05.02.20 01:45:51)
Vice city'i ben de ilk defa hilesiz bitirdim daha 2 gün önce. Diğerlerini hiç oynamadım ama hilesiz oynamak da baya zevkliydi. Tabii bitirince direkt yazdım nuttertools'u akdkdkf

  • amugochi  (05.02.20 02:56:43)
GTA Hilesi diyince aklıma ATV Haber geldi yine,
Hiç hile yapmadım diyen pek inanasım gelmiyor ama gerçekten öyleyse helal olsun,

  • birbilsem  (05.02.20 08:28:42)
San Andreas ve Vice City'i 3-4 sene önce hilesiz oynayacağım diyip bitirmiştim fakat özellikle Vice City'de şu beyaz takım elbiseli adamı kurtardığımız bir bölüm vardı sonlara doğru sanırım, bu bölümü kaç kere denemede geçebildim bilmiyorum, en çok bu zorlamıştı beni.

  • atom karincanin torunu  (05.02.20 08:44:50)
Sırf gta'yı değil bütün oyunları hilesiz oynarım ama sanki vice city'deki helikopter görevinde bir istisna yapmıştım :)

  • iwasbornonamountainside  (05.02.20 13:44:21)