İnstagram takipçi artırmak

Yeni bir sayfa açtım, gezi sayfası.

Şu an 50 takipçim var, bunlar etiketlerden gelenler ve Follow back yapanlar. Bence takipçi sayımın alıp yürümesi için önce belli bir sayının üstünde olması gerekiyor çünkü insanlar 50 takipçiyi görünce bu ne yaw diyip takip etmiyorlar gibi geliyor.

Bu noktada ne yapmalıyım? 1000 tane falan takipçi mi satın alsam? Başka önerisi olan var mı?

-Burdan paylaşın. Ekşi yazarları takipçi sayınızı arttırabilir.
-Takibe takip yöntemi
-Hediye postu
  • Cookie  (02.02.20 21:51:05)
Kendi ilgi alanında paylaşım yapan kişileri bol bol takip edip şukula. Seni takip edenlerin takipçileri üzerine de çalış. Onlar seni "falanca da takip ediyor" şeklinde görecek ve takibe başlayacaklar. Bir nevi tanıdık olacaksın onlar için. Nitelikli ve ilgi alanına uygun sürekli takipci istiyorsan bu yöntem iyidir. Birkaç haftada, biraz üzerine düşersen daha kısa sürede bol takipçin olur. Hem bol hem nitelikli olsun istiyorsan durum bu. Uyduruk şekilde bol takipci edinmenin de yolları var ama o zaman bir keyfi kalmaz. İlgi alanın olan ve kendine takipçi yapmak istedigin düzgün hesapların ilgisini çekecek ama onların takip etmediği hesaplardaki gönderilerden onları haberdar ederek samimiyet gösterebilirsin. Sana dönüşü iyi olur. Takipçilerini uyduruk yöntemlerle arttırma bence. Zamana bırak ve emek sarfet. Bu sayede güzel bir akış yakalarsın. Yoksa sözlükde instagram başlığında sürekli kezbanlardan, çay kahve keyfi paylasanlardan şikayet eden gruba dahil olursun. Gönderi altına da bol bol hashtag ekle. Gönderi ile ilgili bilgi de ver. Bina fotosu attıysan, kaç yılında yapılmış, hangi mimari üslup kullanılmaış falan gibi. Altına da #build #home #house #arkitekt #door vs konu ile ilgili hastag ekle bol bol. Güzel bir kitle edinirsen keyifli bir akışın olur.

  • rezilrusfaadam  (03.02.20 01:34:14)