ayakkabi sorusu

merhaba,

eskiden cok ayakkabi alirdim ve hepsini cok severek giyerdim ancak simdi alacak ayakkabi bulamiyorum. sorun bende mi? ayakkabi derken, gunluk giymelik spor ayakkabi. rahat olsun, guzel gorunsun. ikisini bir arada bulmak ne kadar zorlasti boyle, anlamak cok guc.

su an ya outdoor ayakkabilarim var ya da asics veya benzeri cok cok spor ve renkli ayakkabilarim. gecen yaz bir superstar aldim bembeyaz, hani elbiselerle falan azcik daha iyi gorunsun diye, rahat degil ki. yurumeyi seven bir insanim, bu ayakkabilarinsa tabani dumduz. lisede/universitede aldigim superstarlarimin (ki en az 4 cift hatirliyorum) tabanlari hep ortopedikti.

sonuc olarak uzerime rahat ve guzel gorunen kadin spor ayakkabisi atar misiniz? tarz, renk falan fark etmez.

www.vans.com.tr

ben de aynı sıkıntıyı çekiyordum ve geçen yaz bu model ayakkabılara dadandım. her şeye yakışıyor. bu yaz birkaç renk daha alacağım.
  • bir garip melek  (31.01.20 18:48:04)
evet bu modelleri ben de seviyorum sperry'nin bir modeli var ayni boyle bende de, ancak cok yazlik ve cok kisitli bir sure giyebiliyorum malesef. yine de vans'in hufflepuff lisi cok hosuma gitti. ancak comfycush degil, hayat cok zor :)

  • the end of time  (31.01.20 19:17:06)