Hangi devlet bankasından hesap açayım?

Merhaba galyalılar,

Bildiğiniz gibi 1 Ocak 2020 itibari ile devletimiz özel bankalar üzerinden vergi ödenmesini yasakladı artık sadece devlet dairesine gidip doğrudan elden ya da bir devlet bankasından vergiler ödenebiliyor, hal böyle olunca bir devlet bankasından hesap açtırmak zorunda kaldık. Hangi bankadan hesap açalım, hangisinin mobil ve web uygulaması daha kullanışlı fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Saygılar.

Vakıf kullanıyorum memnunum. Zaten 3 ü ortak ATM kullanıyor artık. Ziraat kyk ödemelerinde filan yoğun oluyor. Halk hakkında çok bilgim yok.

Ek Bilgi olarak kredi kartında vakıf word ile çalışıyor ziraat ve halkın kendi programları var
  • infernalcadre  (28.01.20 10:58:48)
Ziraat biraz daha iyi olabilir ama genelde diğerlerine oranla daha yoğun bir banka şubeleriyle.
Ben de vakıf diyorum, milplus kartı da güzeldir.

  • atom karincanin torunu  (28.01.20 11:01:54)
internet vergi dairesinden kart ile ödeme yapılıyordu eskiden. orayı da deneyebilirsiniz.

  • duster  (28.01.20 11:26:22)
@duster İnternet Vergi dairesinden tüm vergi türleri kredi kartıyla ödenemiyor belli başlı vergileri ödeyebiliyorsunuz kredi kartıyla onlar da bizim işimizi görmüyor maalesef. Stopaj ve Damga vergisini ödeyemedik mesela.

  • solo  (28.01.20 12:10:43)
Oha yasaya bak.

Istege bagli sigorta primi odemek icin de mi ozel banka hesabi sart?
  • baldur2  (28.01.20 13:24:46)