robot süpürge?

evde kedimiz olduğu için evi sık sık süpürmek zorunda kalıyoruz. robot süpürge alıp buna bi çözüm getirelim dedik. xiaomi ve irobot daha çok bilinenleri galiba. xiaomi roborock s50 diye bir model gördüm, bir de irobot 960 modellerini inceledim.

1)hali hazırda kullananlar varsa memnunlar mı?

2)kullandığınız ürünün marka ve model bilgilerini alabilir miyim?

3)yurtdışından aliexpress/amazon/banggood gibi sitelerden alsak ülkeye gelirken sıkıntı olur mu? bu şekilde alan var mı?

bütçem: max 4bin

Banggood'da sorun olmuyor. Arkadasim daha cok yeni roborock s50 aldi (islak da calisanlardan)

  • fakyoras  (23.01.20 11:04:33)
Xiomi bizimki ama ıslak çalışmayanından. Evimizin her şeyi o. Şiddetle tavsiye ederim.

  • somethinginthewayshemoves  (23.01.20 11:16:11)
eufy'nin en basit modelini kullaniyorum, 1500 tl civarinda bir fiyata almistim. 2 kedim var.
1. cok memnunum. web ya da app uzerinden kontrolu yok. carpa carpa yolunu buluyor. 6 aydir kullaniyorum. bir sorun yasamadim. haliya falan cikiyor. saat ayarini yaptim her sabah 8:15'de calismaya basliyor. kediler alisti. cok sesli degil.

3. buyuk ihtimalle sorun olur. gecenlerde sirket bir arkadasimiza is icin kullanmasi icin laptop gondermisti, gumrukten cekim icin 5 bine yakin bir ucret istenmisti.
  • 65 derece  (23.01.20 13:19:53)
Xiaomi+1 (namı diğer roborock)
Bugüne kadar aldığım en verimli cihaz olabilir.

  • orient blue  (23.01.20 14:07:13)
1)2senedir gayet sorunsuz çalışıyor ve eve yapılan en mantıklı harcama olduğunu düşünüyorum(digeri kurutma makinası).
Yerlerde cok fazla eşya yoksa makinaya takılacak çok rahat kullanırsınız.

2)Neato Botvac D85 kullanıyor(d)um. Şu an bir pil sorunu yaşıyorum çözemedim.

3) Yurtdışından aldım ama gelirken yanımda getirdim garanti sorununu gözardı etmeyin. Yan sanayi pil bulmaya . çalışmam ve yaptırmam belki de sorunumun hala çözülmeme sebebi. O yüzden risk alırım diyorsanız yurtdısından alın. Benim aldığım zamanlarda dolar bu seviyelerde olmadığı için neredeyse yarı fiyatına gelmişti. Tabii sipariş verirseniz odeyeceğiniz vergiyi de gözardı etmeyin.
  • kullanıcı adını aktif edemeyen insan  (23.01.20 15:12:21)
Black friday'de banggood'dan xiaomi mijia 1s aldım. Kargo olarak turkey direct mail seçince tüm vergiler dahil geliyor. Yaklaşık bir haftada teslim ettiler. Üründen çok memnunum. Kedi tüyü toplama konusunda çok iyi. Aldığından beri diğer süpürgeyi kullanma ihtiyacı da hissetmedim. Bütçenizin yarisina aldım bu modeli. Yedek parça konusunda da asla sıkıntı yasamazsin. Tavsiye ediyorum kesinlikle.

  • Murtazaaylak  (23.01.20 17:03:04)
  • elestirman  (23.01.20 18:56:00)