erkek fitness giyimi

sporu hayatıma aktif olarak sokmam gerekiyor artık.
bir spor salonuna üyelik ile ilk adımı atıyorum fakat nasıl giyiniyorsunuz? ne giyiyorsunuz?
pamuklu esofmanımla gidersem gülerler sanırım. Nedir bu işin yolu yöntemi?
çok teşekkürler.

Pamuklu kıyafetler ter tutar. Sentetik kumaştan yapılan şeyler giyeceksin. Paran varsa Adidas, Nike'a bak. Yoksa Decathlon. Tabanı düz bir antrenman ayakkabısı al. Yumuşak tabanlı koşu ayakkabıları ile olmaz. (Mümkünse koşu için ayrı ayakkabı al) Bunlar dışında çok bir şeyi yok. Nasıl rahat ediyorsan öyle giyin.

  • synesthesia  (19.01.20 21:15:12)
hocam ben pamuklu değil ama naylon eşofmanla gidiyorum salona. pamuğu yanımda ekstradan götürüyorum lazım olursa diye. bide işte 7 metre bez götürüyorum.

  • Tears of Devil  (19.01.20 21:22:09)
Hocam kimse gülmez, sen bence mevcut pamuklular ile başla ve eğer sporun düzenli hale gelecekse, gider decathlon'dan ihtiyacına göre ne varsa alırsın. Şu an ihtiyacını bile bilmiyorsun. Gidip para verip sonra da spora devam etmezsen komple zarar.

  • malheiros  (19.01.20 21:35:20)
cok siritmiyim dersen, "hicbir ise yaramayan adam eşofmani"ndan al.
su likrali pacalari lastikli var ya.
ustunden hani kapisonlu sirtina da sisme yelek giyinip sokakta takiliyorlar falan o team'den.
  • turbo sadık  (19.01.20 22:55:03)