Acil kedi sorusu

Merhaba,

Arkadaşımda kalıyorum, kedisi var. 1 oda 1 salon bir yer. Dün akşam ben odasında yatmıştım, o salonda yattı. Kedi de salonda geneldw, maması kum havuzu falan burada. Arkadaşım hasta oldu biraz odasında yatmak istedi, ben salondayım bu akiam. Kedi çok sorun çıkarırsa balkona çıkarırsın dedi. Üşür mü çok falan dedik. Kedi tırmalıyor, ısırıyor falan rahatsız ediyor. Pek korkum yok ama uykuya dalamıcam galiba böyle. Napsam balkona çıkarsam çok üşür mü? Ev kedisi sonuçta? Banyoya kapatsam olmaz herhalde ki banyoya girmesini istemiyordu, tuvaletten ötürü mü bilmiyorum. Bi kafesi var, ona koyabilir miyim bilmiyorum ama o da kötü gibi sabaha kadar. Ne diyorsunuz?
Bursa'dayım şu an. 6derece görünüyor ama birkaç derece düşecek daha.

Tabi ki üşür balkonda. Uyuyun gitsin fazla takmayın.

  • zahlebinin  (18.01.20 01:33:45)
Balkonda hasta olur. Mamasi kumu suyu icerde zaten balkonda ne yapsin hayvan. Arkadasiniz o kediyi sokaga salsin bence

  • oscar  (18.01.20 02:39:59)
Arkadaşınız kediyi sizin kadar düşünmüyor. :(

  • Barbaros59  (18.01.20 07:13:25)
Kimseden de bir öneri çıkmamış ya :(
Arkadaşım da kediyi düşünmüyor değil, ben de hastayım gece uyuyamazsam diye öyle dedi. Nitekim bölük pörçük uyudum şimdiye kadar sürekli kadar ayaklarıma falan saldırıyor yorganın altında. Arada başımın yanına geliyor. Kafesine koydum miyavlıyor hakkaten. 2 3 saat uyusam iyi olacak da bi öneri de yok ki napayım

  • senolll  (18.01.20 07:27:17)
Yorganın ayak tarafını ayaklarının altına sıkıştır. Yorganı da kafana çek. Kedi yorganın altına giremesin. Nefes darlığı gibi bir sorunun yoksa bence böyle uyuyabilirsin.

  • Barbaros59  (18.01.20 07:43:50)
uyumadan once epeyi oynatip yorsaniz gece kedinin derin uyumasini saglayabilirsiniz

  • ala09  (18.01.20 13:19:16)
benim kedilerim bazen kış aylarında açık camdan bakınırken hasta oluyor. balkona konmaz kedi. bu havada hiç konmaz. arkadaşınızın bunu bilmesi gerekir kedi bakıyorsa. insan çocuğunu bu havada balkona bırakır mı? onun gibi düşünün.

  • insomni4c  (18.01.20 13:31:35)