Mutluluk ve paranoyalar

Sevgili Güzin duyuru insanları,

Bir aydır yaşadığım bir ilişki var ve ben böyle güzel duygular hissetmedim daha önce ama tekrarlanan bir durum farkettim. Elemanlayken müthiş hissediyorum, herşey çok güzel. Ayrıldıktan sonra da o güzel kafa devam ediyor yaklaşık 24 ila 30 saat arası, sonra pesimistlige başlıyorum, paranoyalar kurmaya, herşey kötü ya da kötü giderlere vs. Sonra yine buluşuyoruz, eser kalmıyor, sonra yine herşey yeniden başlıyor.. normal mi? Yoksa içimde beni kemiren hissettiğim birşey var da onun dışa vurumu mu? Ya da bugüne kadar tüm ilişkilerim çok sıkıntılı ve kötü gitti onun izi mi.. yoksa ilişkinin başında adapte olma krizleri mıdır, geçer mi? Bı de bu aralar çok boşum, kafamı yoracak çok zamanım var, ondan da mı oluyor acaba..

Teşekkürler :)

Tecrübe diye sezgi diye bi şey var. BBCnin akıl belgeselini izle.

  • Hakan1980  (15.01.20 05:12:32)
Sorularına cevap: hepsi.
Hepsi etkiliyor tabi ki böyle hissetmeni. Şöyle bir durum da olabilir, sen yanında çok iyi hissediyorsundur çünkü ona aşıksındır. Ama onda aynı duygu yoğunluğu yoktur, birlikte güzel vakit geçirseniz de eğlenseniz de manevi tatmin yönünden biraz boşluk kalıyodur içinde. Bu da seni buhranlara sürüklüyodur.
Şu da olabilir, buluşup ayrıldıktan sonra tel. iletişiminiz pek kuvvetli değildir. Karşı taraf biraz ihmalkardır kötüniyeti olmasa da. Bi sonraki buluşmanın ne zaman olacağını bilemiyosundur bu da seni geriyodur.
  • zahlebinin  (15.01.20 10:47:38)
Ileride referans alacaklar için, biraz araştırma yaptım, ilişki anksiyetesi diye geçiyormuş bu durum ve öz güveni düşük kişilerin ilişkiye böyle bir tepkisi olabiliyormuş. Sevgiler.

  • Lanovaromana  (15.01.20 15:39:45)