netflix'i az akıllı televizyonda seyretmenin yolu

televizyon 2011 model bir led tv. helbette içinde netflix uygulaması falan yok. uygulama yükleniyor ama netflix uygulamasının yükleneceğini sanmıyorum. tarayıcı var, belki ordan girip izlenir de ne kadar verimli olur onu da bilmiyorum.

neticede televizyona bağlanıp netflix falan izlemeye yarayan cihazlar var. pek araştırmadım, önce buraya sorayım dedim.

nasıl çalışıyor biraz bahsedebilir misiniz? aleti mi internete bağlıyoruz (modem televizyonun yanında) wifi mi, bağlanıyor, kablolu mu bağlanıyor, bilgisayardan telefondan açıp onu mu aktartıyoruz?

full hd görüntü versin, bi de takılmasın yeter.

ne alalım? ne önerirsiniz?

www.hepsiburada.com

ürünün açıklama kısmında sorularının cevapları mevcut.
  • awlmi  (13.01.20 13:14:51)
chromecast

  • mayeskuel  (13.01.20 13:17:13)
xiaomi mi tv box sorunlarınızın hepsini çözecektir.

bu cihazı hdmi kablosuyla birlikte televizyonunuza bağlayıp android işlemli bir ekran kullanıyorsunuz. blutv, netflix, youtube, spotify gibi tüm programları rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • mcsword  (13.01.20 13:17:13)
Xiaomi mi box var bende, cok memnunum. Kendi internete baglaniyor, uzerinde dahili Netflix, Youtube falan var. Televizyonu yalnizca ekran fonksiyonu icin kullaniyor. Verdiginiz her kurusun karsiligini odeyen bi cihaz, tavsiye ederim.

  • msb  (13.01.20 13:19:15)
Xiaomi mi box kullanıyorum ben de yaklaşık 1 yıldır. 2013 model televizyonumu akıllı yaptı. Netflix youtube blu tv spotify kullanıyorum memnunum. Bazen donuyor çok açık kaldıgında kapatmayı unuttugumda restart ediyorum düzeliyor. Tek sorun diyebileceğim şey bu.

  • solenkol  (13.01.20 13:23:04)
peki hepsiburada.com'un kara cuma'dan beri süren sıkıntıları sona erdi mi, fiyat iyiymiş.

yoksa hiç macera aramayıp amazon'dan falan mı alayım?
  • kibritsuyu  (13.01.20 13:31:03)
ahh ahh. kaç zamandır bekliyorum xiomi box'u geçtiğimiz aralık ayında 339 lirayken almadım. 380 lirayken yine almadım. şimdi 400 :(
belki yardımcı olamadım ama 20 lir 20 liradır. acil değilse beklenebilir.

  • sutlu nescafe  (13.01.20 13:36:26)
care chromecast. her eve lazim.

  • crucio  (13.01.20 14:14:11)
xiaomi mi tv box

  • Kahir ekseriyet  (13.01.20 15:07:11)
tamam xiaomi mi box s hoşuma gitti.

peki nereden alalım, fark eder mi? amazon, hepsiburada, trendyol, n11 vs. şurada xiaomi bayisi var, 450 lira ama türkiye garantili dedi, o sitelerde satılanlar garantisiz dedi.

var mı öneriniz?
  • kibritsuyu  (13.01.20 16:18:08)
xiaomi mi box s 4k +++++

ben teknostoredan almıştım. bir gün içinde geldi sıkıntı çıkmadı.
  • inheritance  (13.01.20 20:26:06)