internet alemindeki en kaliteli LOTR torrenti hangisidir?

oled tv var, kız arkadaşımla gaza geldik bi' 12 saat gidelim bu seneki vazifemizi yerine getirelim diyoruz.

trilogy'nin 200 gb olduğu torrentler bile var. denediğiniz ve bu çok iyi tam koleksiyonluk dediğiniz varsa onun önerisini alabiliriz. cigolayt sınırlaması yok.

o 200 cigolaytlık extended edition iyi.

  • Tears of Devil  (10.01.20 00:53:06)
4k çözünürlüğe sahip olanlar.
45-50 gb tabi bir film.

  • pangea  (10.01.20 13:22:49)
lotr 4k olarak yok. uhd bluray sürümü en iyi ihtimalle bu yılın ortalarında çıkacak.
direkt bluray bulabilirsin 200 gb den biraz fazla
bluray remux bulabilirsin onlar da 170 gb den biraz fazla.
aralarındaki fark birinde bluray menüleri vs vardır. diğerinde sadece film. kalite anlamında bir farkı yok. ya da işte ingilizce haricindeki ses dosyaları çıkarılmıştır falan.
  • denek hayatım  (10.01.20 13:40:48 ~ 13:41:27)
remux'tan devam edeceğim sanırım. bluray menüsünü falan gereksiz buluyorum. çok teşekkürler.

  • a darkness coming  (10.01.20 13:45:06)