eski çalışanla ilgili etik sorusu

bizim şirketin başka bir şubesinde çalışan bir yönetici vardı, birkaç kritik hatasından dolayı kovuldu ve kötü ayrıldı. özellikle benim direktörüm ona çok bilendi, zor durumda kaldı çünkü baya. benim aram da direktörle çok iyidir.

bu kadın işten ayrılalı 3 hafta falan oluyor, mesaj attı bugün buluşalım özledim diye. çok detay vermek istemiyorum ama niyeti belli, buluşursak cinsel seksle sonuçlanacak bir süreç yaşanacak. benim de gözüm vardı kendisinde ama iş arkadaşıyız diye aksiyona geçmemiştim.

şimdi ben bu kadınla beraber olsam ve bu bir şekilde direktörümün kulağına gitse sizce ayıp etmiş olur muyum? direktörüm de kadın çünkü, normalde özel hayat ona ne diyebiliriz ama hem biz onunla çok yakınız hem de bu gibi durumları sorun etme potansiyeli var gibi geliyor.

siz olsanız ne yapardınız? ben bu kadına desem mi "ya bu durum direktörün kulağına giderse ayıp olur gizli takılalım" diye? bu sefer de ona ayıp olur mu? of hiç bilmiyorum böyle şeyleri...

Bir şey olmaz go go go!

Oldu da duyuldu, biz eskiden de takılırdık arada dersin.
  • lcha  (08.01.20 13:14:21)
bence uzak dur , başka kadın mı yok

  • devilone  (08.01.20 13:23:57)
bir şekilde kulağına giderse üzerime oynuyorlar, iftira atıyorlar dersin. lcha +1

  • Northern Mariner  (08.01.20 13:25:50)
işten ayrılmış olan yöneticiyle nasıl bir ilişki kuracağına senin karar vermen lazım. bu konu haricinde de direktörünün üzerinde bu kadar tahakküm kurmasına fırsat verme bence. yarın bir gün ayşe veya mehmet ile görüşme derse konuşmayacak mısın şirkette?

  • mcsword  (08.01.20 13:28:56)
@mcsword, güzel bir bakış açısı teşekkür ederim. direktörüm normal şartlarda bahsettiğin etkiyi kurmak isteyecek biri değil, yani kimi görüp görmediğim onu ilgilendirmez ama bu kişi konusunda hassas olduğu için ikileme düştüm.

  • Jux  (08.01.20 13:51:32)
sevişin.

  • cay koy geliyorum  (08.01.20 13:57:36)
Kadın dedikodu için seninle görüşüyor.

  • ykyt  (08.01.20 14:01:34)
Senin belirledigin bir yerde gorus yoksa da kamera falan ara ortamda :p

  • tar minastir  (08.01.20 14:03:23)
şu saatten sonra kimseyi ilgilendirmez senin kiminle ne yaptığın

  • selam  (08.01.20 15:09:42)
Are you player? Are you big player? Gerçekten sinirlendim ama ya. Beline kuvvet reis :)

  • allah yazdiysa bozsun  (08.01.20 15:14:26)
yav 2 dakikada direktörümle de seviştirdiniz ne fenasınız :D

meşaz alınmıştır teşekkürler!
  • Jux  (08.01.20 15:17:19 ~ 15:17:28)
senden laf almaya v.s. calışacaktır, bu konuda dikkatli ol. bi de korun ;)

  • nuisance  (08.01.20 15:55:46)
Direktör bıdı bıdı yaparsa onunla da seviş +1

  • John Bloor  (08.01.20 16:42:34)
Cinsel olmayan sex yapın.

  • aklazarar  (08.01.20 17:11:39)
Bana da bu sana direktörün kapıyı da açar gibi geliyor. Seviş.

  • prodeq  (08.01.20 18:14:43)
bence dogru hamlelerle bu pozisyon en az iki gol yazar.

  • foster  (08.01.20 18:23:26)
dibine kadar yaşaaa

  • since1907  (09.01.20 07:16:12)