Blackberry Key2 alinir mi?

Ikinci eli falan? Is telefonu olarak almak istiyorum. Whatsapp/fotograf falan gerek yok o kadar. Ama min 4-5 tane ayri mail kutusu kurulacak. e-mailleri takip etmek icin. iphone kullanicisiyim ama birden fazla mail kutusu katiyen olmuyor ya. butun mailler gec dusuyor vs.

ortalama fiyat ne olur?

Senin telefonda bir sorun var sanırım.3 mail iphone un kendi mail programında kurulu,iki ayrıda mail app i var.çok uzun zamandır sıfır sıkıntı kullanıyorum.geç düşme gibi durumlarda olmuyor.

  • duptıs  (06.01.20 22:09:54)
gmail otomatik inme özelliğini kapadı mail app için yıllar önce. eski yedeklerden yeni telefona geçiyorsan çalışıyor sadece. imap için konuşuyorum.
bu özellik için gmail app i kullan diye yaptılar.

o yüzden mailler geç düşer. pilden ödün verip her x dakikada bir kontrol et özelliğini açabilirsin o zaman 15 dk da bir yenilenir.

outlook.com da mail app senkronu en azından bence açık ama o da eski hesap ondandır belki.
  • ozdek  (06.01.20 23:10:39)
arkadaslar demek istedigim; iphone'da zaten su an mail uygulamasinda 5 ayri mail hesabi; ayri app olarak da gmail var ama senkronizasyon sorunu yasiyorum. surekli gec dusuyor bazen sabah atilan maili gece goruyorum. sildigim mailler tekrardan peyda oluyor vs.

  • nefertarii  (07.01.20 00:27:10)
Keyone kullanıyordum. Şarjı baya baya iyiydi. Donma kasma yaşamıyordum. Ama iphone 8e döndüm. Çünkü keyone iphone kadar akıcı değil. Yani ekran geçişleri vs. Biraz ağır. Key2yu bilemiycem fakat şarj konusunda iphone solda sıfır, o kesin...

  • sacrilegious  (07.01.20 01:13:48)
keyone kullanıyorum yaklaşık 1,5 yıldır, çünkü tamamen mail üzerinden yürüyen ve mailin erken ulaşmasının bazen çok önemli olabildiği bir işim var.
teklemiyor sağ olsun.
çok da memnunum.
şarjı hâlâ en az bir buçuk gün gidiyor.
sosyal medya falan kullanılmazsa iki günü rahat çıkarıyor.

biri outlook, üçü gmail olmak üzere dört mail kurulu.
bilgisayar başındayken bile önce telefona düşüyor mail, öyle söyleyeyim.
saniye gecikmiyor yani.
keyone'dan sonra key2'ya geçerim herhalde diyorum.
ya da başka bir şey çıkarsa ona.
blackberry'den başka telefon düşünemiyorum.
  • blatta hiberna  (07.01.20 01:23:17)