fiyat performans ürünü telefon hangisi?

merhaba, babama alacağım, kamera kalitesi iyi olmalı.

mi 9 lite

  • freebird5406_2  (04.01.20 21:31:39)
Redmi Note 8 Pro

  • efreet sultan  (04.01.20 22:37:55)
YouTube da Hardware plus ta karşılaştırma bolca var. Babanıza alacaksanız note 8 pro olabilir.

  • Topalordek  (04.01.20 22:39:09)
iphone 6s plus

  • inekadam  (04.01.20 23:11:26)
bahsi geçen orta segment tüm telefonları kullandım. Aile üyelerine-arkadaşlarıma aldırdım. 2000-3000tl bandıda özellikle xiaomi sayesinde gayet iyi ürünler bulunuyor.
panel önemliyse, amoled tasiye ederim: mi9t, mi9 lite. paramız cebimizde kalsın ama panelinin de eksiği olmasın telefonu ise note8pro, ips lcd olmasına rağmen iyi bir panel kulllanılmış hdr destekli, renk gösterimi başarılı. şayomi ile filan uğraşamam derseniz samsung a70 ile fena iş çıkartmamış tabi bence sunduklarına göre bir tık pahalı. bahsettiğim tüm telefonların kameraları aşağı yukarı benzer sensör diyafram açıklığın sahip premium sınıfa yakın başarım elde eden ürünler. mi9tnin telefoto kamerası var 2x optik zum yapabilirsiniz. ama bunlardan bir eksiği olmasın biraz daha ucuz olsun diyorsanız xiaomi mia3. kameraları konusunda telefoto hariç bahsini geçirdğim tüm aletlerle aynı performansa sahip özellikle ana kamerası. selfie kamerası da fiyatına göre şahane ve 64gb 1399 1499tl, anroid one programı sayesinde uzun bir süre güncelleme alır. maliyeti neden düşük paneli 720p fakat amoled. bir teknoloji mağazasına gidip test edin ekranın çözünürlüğü rahatsız etmezde babanıza ilaç olur. beni şahsen rahatsız etmedi fiyatına göre. bir de redminote 8 düşünülebilir.

  • karacigerim vur kadehlere  (04.01.20 23:39:21)
samsung a50 aldık anneme baya memnunuz

  • bbb_1  (04.01.20 23:47:53)
redmi note 6 pro. hem çok ucuz hem çok güzel telefon.

  • semenderr  (05.01.20 13:24:21)