Genel anestezi ile diş tedavisi gören var mı?

Filmlerde görüyoruz ama bizim ülkede hiç görmedim. Deneyimleyen oldu mu?

Tam burda bir tane var.

  • duptıs  (02.01.20 23:57:11)
ben deneyimlemedim ama ankarada bir arkadasımın tavsiyesi ile gittiğim diş hekiminin muayenesinde mardinden gelen hasta çift vardı. genel anestezi uygulandığı için taa mardinden geliyorlarmış çok şaşırmıştım...

  • omonia  (02.01.20 23:57:24)
Şöyle ki benim alt çenede bişey kanallarında sorun var,çene uyuşmuyordu,çene kemiklerinde de bir deformasyon vardı.öyle olunca benimle saatlerce uğraşmamak gerektiğine karar verilince,uyuttular.komple çene elden geçti,implantlar çakıldı.çalışan ekip gerçekten profesyoneldi.sıfır ağrı,çok az şişlikle ,bütün iş bitmiş şekilde uyandım.kısa sürede diş takılabilecek bir tedavi olmasına rağmen bir süre beklediler ve normal implant süresinde dişlerimi taktılar.

Bu sıfır ağrı meselesi benim için önemliydi,bunun travmasıyla uğraşacak durumda değildim.

Normalde dikkat etmezdim ama sonrasında bayağı bir yerde bunun reklamının yapıldığını gördüm.burda mahalle kliniği var onlarda pankart asmışlar anesteziyle diş operasyonları falan diye.
  • duptıs  (03.01.20 00:10:58)