kahramanın yolculuğu konulu kitap

bu soğuk ve yağışlı günlerde kahramanın yolculuğu temalı kitap okumak istiyorum, daniel wallace'ın big fish'i ya da melville'in moby dick'i gibi klasiklerden de olabilir, fantastik kurgu türünde de olabilir, kahraman yola çıksın başından türlü olaylar geçsin ve eğlendirsin

patrick rothfuss'un kral katili güncesi aradığım kitap olabilir mi ?
www.kitapyurdu.com

başka önerileriniz olur mu

Yerdeniz Büyücüsü

  • halen  (31.12.19 01:18:44)
Pilgrim's progress

  • lesmiserables  (31.12.19 01:33:42)
Bitmeyecek öykü-ende

  • Bruce  (31.12.19 01:34:12)
Yerdeniz Büyücüsü demeye gelmiştim ki söylenmiş bile.
Kral Katili Güncesi'nin ilk kitabını okudum, tavsiyem o yönde olmamakla birlikte evet "Kahramanın yolculuğu" tarzına uygundur.

Hmm... Bence Neil Gaiman - Amerikan Tanrıları kitabını okumalısınız. Kahraman gerçekten de yola çıkıyor, başından türlü olaylar geçiyor ve bence oldukça ilgi çekici bir kitaptı. Üstelik okuması da oldukça akıcı ve zevkli. Kitabı 3-4 sene önce bitirmiştim, geçenlerde dizisini merak edip gözattım. Kitabın verdiği hazzın yanından dahi geçmedi, 1-2 bölüm sonra bıraktım. Belki siz dizisinden de hoşlanmaya başlayabilirsiniz.
  • burka  (31.12.19 03:16:33)
kral katili güncesi müthiş akıcıdır aceyip keyifli bir kitaptır ama şerefsiz yazar senelerdir bitirmedi kitabı. tuğla gibi iki cilt okuyorsun ve bittiği anda kalakalıyorsun çünki devamı yok. o yüzden tavsiye etmiyorum

  • genc irisi  (31.12.19 09:19:09)
drizzt efsanesi

(bkz: drizzt do'urden)
  • lancelot du lac  (31.12.19 11:00:54 ~ 11:01:46)