Ünal Karaman

Selam.
Bu beyefendinin yönetim ile alıp veremediği neydi?
Daha doğrusu yönetim Karaman'ı neden kovdu?
Gayet başarılı, beyefendi bir adam.
TS son 9 sezonunun en iyi skorunu yakalamışken, takım şampiyonluğa yürürken teknik direktörü kovmanin mantığı ne olabilir?

  • mcsword  (30.12.19 01:51:06)
ts'u aslında damat bakanın abisi turkuaz medyanın patronu bilmemkim albayrak yönetiyormuş, o vatandaş da ünal karamanı sevmiyormuş, aspor üzerinden sürekli karalama yapıyormuş, bütün sponsorları ve parayı sağladığı için mevcut yönetim albayrak ne isterse olur diyormuş gibi iddialar okudum. ne kadar doğrudur bilmem. hatta damadın baş düşmanı süleyman soylu da hemen duruma el atmış, onun yancısı yeni şafak da ünal karamanı koruyormuş falan.

olaylar olaylar.
  • hadsafhada  (30.12.19 03:08:07)
olayın zıtlaşmayla alakalı olduğunu düşünüyorum. ünal hoca iyi bir hoca gerçekten. kişilik olarak bilmem ama takımdaki genç oyunları düzgün ve doğru motivasyonla oynatması güzel. ts ne yazıkki siyasete bulaşmış bir takım. ağaoğlu hükümet yanlısı, zaten devletin tsnin borçlarını ödemesi konusu var ki bu net olarak tarafı belli ediyor. ünal hoca ülkücü kökenli ve sert bir mizaç. ünal hoca kovuldu diye emniyet müdürü ve soylu tesislere gidiyor.

ülkemiz futbolu rezil durumda. ünal hocanın kovulmasından çok siyasetin futbola etkisini anlayıp buna göre itiraz etmemiz lazım.
  • mikahakkinen  (30.12.19 09:17:28)
Ünal hoca son seçimde iyi partiyi destekledi. Taraftar arkasında. Son seçimde AKP'den adaylık bile teklif etmişler ama adam saf ülkücü ve iyi partili yani kabul etmemiş. Sebep tam olarak bu. Komple siyasi. Geri kalan her şey gibi

  • westblack  (30.12.19 09:54:28)