araba hakkında kadınlara bir sorumuz var

selamlar,

sorumuz şu: kadınlar yeni model araç mı sever yoksa temiz bakılmış eski model mi?

bilenler için birer örnek:

97 model honda mı dikkatinizi çeker yoksa
2013 fiat linea mı?

not: ben ikiside kadınların dikkatini çekmez diyorum. bir arkadaşım tam tersi fikirde. :D

şimdiden teşekkürler :D

Şahsen, gıcır gıcır yeni model arabalar -kasa güzellikleri öncelikli olarak- dikkatimi çekse de, kullanım kolaylığı ve rahatlık açısından çok temiz ve bakımlı bir nissan micra 1.3 gx aklımı başımdan alır.

  • muhayyer divan  (29.12.19 23:08:18)
Arabalardan hiç anlamıyorum. Benim için ayırt edici özelliği rengi. Dolayısıyla benim dikkatimi çekmez.

  • Amaranta ursula  (29.12.19 23:09:51)
Bence yeterli maddi gücü olan kadın-erkek herkes yeni model araç ister/sever. Param varsa niye 97 model araç alayım? derim.

Soruya cevap; Hiçbir araç dikkatimi çekmiyor. Bazen kırmızı, çam yeşili gibi renkler görüyorum, onlara bakıyorum yalnızca. Marka model bilmem.
  • chihirovekohaku  (29.12.19 23:47:15)
Hiçbiri. Bunlar yerine eski de olsa bir harley motor daha dikkat çekici olurdu aynı fiyatlara. Fiat linea'nın hiç şansı yok, taksi modeli :) honda'da bayağı bir eski artık. Asla dikkat çekmez. İlla eski olacak ya jip ya da klasikler ilgimi çeker.

  • anarsika  (29.12.19 23:55:08)
2015 yılına kadar şirket aracım skoda octavia ve superb tarzı araçlardı. takım elbiseyle falan kullanıyordum ama yolda bir kişi dönüp bakmıyordu.

2015-2018 arası bmw ve mercedes şirket araçlarım oldu. artık yoldaki tacizlerden rahatsız oluyordum.

model anladıklarını sanmıyorum ama logoyu tanıyorlar.
  • ozdek  (30.12.19 00:05:38)
kızlar arabamın rengine ve temizliğine dikkat ediyordu hep.

işte rengi ne güzel, işte ne kadar temiz bakıyorsun ne güzel kokuyor gibisinden.
  • false pretension  (30.12.19 00:53:20 ~ 00:53:37)
bir tek volvo ise dikkat kesiliyorum. Başka bir şey dikkatimi çekmiyor. Üretim yılı ya da modeli, rengi ya da temizliği ilgi alanıma girmiyor. Bir araç, taşıt olması dışında bir beklentim yok. Sahibi ile ilgili bir şeyler ima ettiğini düşünmedim hiç. Volvo ise başka.

  • velvetmorning  (30.12.19 01:17:27)
Ben beyaz araba falan diyorum, arabasını bilmediğim biri beni alacaksa mesela araba ne renk diyorum agafs ama konforlu arabaları seviyorum

  • somethinginthewayshemoves  (30.12.19 01:51:11)
@amaranta +1 tam olarak. Hiçbir araba dikkatimi çekmez.

  • pati  (30.12.19 08:46:38)
Klasik arabalar

Aston martin

Bentley

Bunlar haricinde hiçbir araba dikkatimi çekmez

Ne eski honda ne yeni bmw
  • tessera  (30.12.19 12:51:01)