youtube premium kullanan var mı

spotify'ı kapatayım bunu alayım diyorum ama kullanışlı mı?

kullanışlı ama ses kalitesi spotify'dan daha kötü. Ben sevmedim.

  • philiptraum  (26.12.19 21:54:32)
değil.

birincisi, sadece mobilde kullanabiliyorsun, bilgisayarda yok. ikincisi, normal youtube hesabıyla iç içe giriyor ve youtube hesabın çorbaya dönüyor. ben mesela youtube'u bildiğin televizyon niyetine kullandığım için müzik de eklenince iyice pazar yeri gibi oldu.

son olarak bir de müzik çalıyorsun ama alelade birinin yüklediği bir videodan da çalabiliyor sana o müziği. leş gibi ses kalitesi, üzerine video da oynuyor arkada. e youtube kullanırım ki ben bunu kullanacağıma?

ben para vermediğim için (aile daveti) kullanıyorum ama cidden kullanışsız. spotify ezer geçer.
  • avianthem  (26.12.19 22:06:34)
ben kullaniyorum. kullanisli.

ses kalitesini spotify'dan daha iyi buluyorum. barindirdigi muzik sayisi da oldukca fazla. onerdigi sarkilar da fena degil yani.
  • Leonardo~Da~Vinci  (26.12.19 22:19:47)
don't play music videos diye bir seçenek var. secili olursa spotify mantığında sadece albüme ait şarkıları çalar ve özellikle secmeyince klibi oynatmaz.

  • orpheus  (26.12.19 22:23:34 ~ 22:24:53)
Peki mesela 2 saat süren bir konseri dinlemek istiyorum sadece videoya gerek yok yani. Onu da ayarlayabiliyor muyuz ve video oynatmadıgı için daha mı az yer gb anlamında

  • condom kurşunu  (26.12.19 22:58:52)
Ses kalitesi anlamında başarısız. Ayrıca zaten ses kalitesi muhteşem bile olsa equalizer yok yine başarısız. Spotify’da basit de olsa mevcut ve iş görüyor. Bence YouTube un biraz daha zamana ihtiyacı var

  • jamiro  (26.12.19 23:55:46)
bile bile ayni sarkiyi ikisinde de acip dinledim kac defa, her seferinde spotify daha iyi geldi. daha puruzsuz.

youtube'ta sesi yukseltmeye bile korktugum bi kalitesizlik sezdim. kulaklık kulagimdayken rahatsız ediyordu zira.

(zira?)
  • boyle buyurdum  (27.12.19 00:36:09)
spotify etkisi yok bence, ya da alışmadığımız için. bir de vodafone da müzik pass kapsamında spotify kotadan düşmüyorken youtube düşüyor.

  • gazozailacatmauzmani  (27.12.19 09:36:00)
Ben kullaniyorum spotify’dan daha iyi. Neden diyecek olursan ben ciddi anlamda vaporwave dinleyen cins bir insanim ve spotify’da o sarkilar yok ve gelmiyor. Ayrica youtube’da bazen sirf videolarin sesini dinlemek istiyorum podcastti, egitici videoydu vs, onda da telefonda arka planda ses olarak oynuyor.

  • beriberi  (27.12.19 14:09:51)