Nba ve basketbol podcast

Arkadaşımla podcast yaptık, ilgi duyanlara link atsam dinleseniz, feedbacklere ihtiyacım var . open.spotify.com

Bill Simmons, the Ringer, the Lowe Post, Open Floor ve Potacast takipçisi olarak ilk izlenimim:

-Arka plandaki seslerden direkt kurtulun. birinde maç açık spiker konuşuyor, birinde kampüs ortamındasınız millet arkada sohbet ediyor, birinde de sesiniz boş bir odada yankılanıyor. profesyonel stüdyolar gibi kalite beklemek haksızlık olur elbette. en azından sizin sesinizi bastıran dış seslerden kurtulun. yoksa konuştuklarınıza odaklanmak zor.

-Son iki bölümde açıklama kısmında o hafta nelerden konuşacağınızı bahsetmemişsiniz. sizi dinleyen biri podcast'e rastgele dalmak istemeyecektir. konuşacağınız konuları her vakit belirtin.

-Bunu çoğu kimse göz ardı ediyor ama belirtmekte fayda var. bölümü konu başlıklarına göre böldüğünüzde zaman dilimlerini yazın. 02:30 Lakers ve Bucks konuşuyoruz, 32:30 mvp yarışında kim önde, 45:00 Simmons ve Sixers'ın geleceği gibi.

-Ahmet adlı arkadaşınızın rahat olması lazım. ya heyacandan öyle konuşuyor ya da konuşma tarzı zaten öyledir, bilmiyorum. Mustafa yayıla yayıla konuşurken, kendisi biraz acele ediyor gibi. aranızda podcaste yaklaşım konusunda bir kontrast var.

kolay gelsin.
  • In a silent way  (22.12.19 18:36:23 ~ 18:38:35)
Benim attığım linkteki son son kayıtta ben misafirim ne ahmetim ne mustafa yayılarak konuşan ben oluyorum sanırım, heycanlı konuşan mustafa yapısı o .

  • docrivers  (22.12.19 18:57:15)
Ben çok acele katıldım yayının konsepti vs düzenlemeye gideceğim , misafir olarak girdim ama dediğiniz düzenlemeleri getireceğim.

  • docrivers  (22.12.19 19:02:07)