Yeni siyah paket sigaralarda tat farki

Su an cok mutsuz ve sinirliyim.

Biraz once yenilenmis siya paketlerden ilk dalimi ictim. Bariiiiz bir tat farki var. kesinlikle cok farkli. Icmekte bulundugum marka modeli yaklaskk uc yildir kullaniyorum. Tadina asinayim. Kesinlikle cok kotu ve farkli.

Sizde de boyle mi?

Sanki fake uretim mi yaptilar siyah paket adi altinda orjinal degil fason sigara mi iciyoruz?

Tat farkı aynı, senin ki psikolojik

  • paramolacak  (22.12.19 02:12:58)
@paran olcak

Ben paketin acilma suresini bile anlayabiliyorum.

Kki gundur acik paket - bir aydir acik paket.

Kesinlikleeee farkliiiiii. Deney yapalim eski yeni bana gosterden test edin. Bilirimm.
  • disardayim  (22.12.19 02:15:02)
o degil de kent swtich aldim ama bu switch degil patlamiyor.

  • brkylmz  (22.12.19 02:19:20)
@disardayim
O zaman özür dilerim kardeş, peki sigara paketlerinin incelik ve kalınlık farkında baktın mı ? ince ise paket kartonu belki hava almıştır?

  • paramolacak  (22.12.19 02:25:32)
şu an sersem gibisin uykunu alıp ertesi gün tekrar deneyince fark olmadığını göreceksin
ya da bandrolünü foto.la buraya at. duruyorsa

  • esref  (22.12.19 02:36:15)
fake degil de mentolu kaldirdilar heralde sonunda.

  • brkylmz  (22.12.19 03:05:14)
Bende eskilernden 10 karton mevcut

  • valentinov  (22.12.19 05:17:03)
sigara kullanmıyorum ama eğer paket açıldıktan sonra tadının değişmesi gibi bir durum varsa. depodaki satışa hazır paketlerin siyah kutulara aktarılması işleminde dışarıda beklemiş olabilir.

  • cauldronwizard  (22.12.19 10:55:35 ~ 13:48:32)
Kesinlikle farkli :/ su an psikolojik mi diye bekliyorum bir sure kesin karar icin.

  • lallala  (22.12.19 16:33:44)