türk telekom

internetim bozuldu. santralden bakarız diyor eve ekip gelmiyor diyor. gelmesini gerektiren bir durum olursa geliriz diyor. onun dışında siz özel isterseniz ve gelirse 50 lira ücreti var. ne zamandır böyle oldu diyorum. 2 yıldır diyor.

modemde sorun var diyorum. modem şirketi ile görüş diyor. garantisi varsa götür diyor. türk telekomun sorumluluğu yok diyor.

modemde sorun yok diyorum. internet kendi çalışmıyor. elektrikçi tutup kendiniz baktıracaksınız diyor. ttelekomun sorumluluğu yok.

internetim yok ben sadece uzaktan bakarım diyor. evine gelmem. eskiden geliyordu. şimdi niye böyle ypaıyor türk telekom. bütün internetçiler artık bunu mu yapmaya başladı.

turknet'e gec. ben gectim. ttnetin 35 mbit verdigi yere daha ucuza 60 mbit veriyor. cevrende, cagri merkezinde vs..seni "ttnetin altyapisini kullaniyor nasil daha iyi ve ucuz hizmet verebilir ki" diye kandirmaya calisanlar olacak. inanma. 2 hafta oldu gayet memnunum. ttnetin cagri merkezi, teknik servisi, reklamlari, harcamalari, politikalari vs..herseyi les.

  • mayeskuel  (18.12.19 11:32:00 ~ 11:32:30)
Türknet'te bir arıza olunca da Türk Telekom baktığı ve Türknet'in kendi teknik desteği olmadığı için biz Turknet bağlatıp iki ay sonra lanet olsun diye kapattırdık. Binada altyapı varsa Uydunet'e geçin, sokakta altyapı var ama binada yoksa başvurun, bir haftada binaya hat çekiyorlar. Arıza durumunda aynı gün gelip ilgileniyorlar. Pırıl pırıl.

  • kobuzchu kiz  (18.12.19 14:57:34)
Telefonu kontrol ettiniz mi çalışiyor mu? Modemin internet lambası yanmıyordu baktık telefon da çalışmıyordu sonra telefon için arıza kaydı bırakınca yapmislardi.

Bazı eski modemler elektrikler gidip gelince kurulum bilgisini unutup reset atılmış gibi olabiliyor. Modeme girip tekrar kurulum yapmayı denediniz mı?
  • nick dedigin  (18.12.19 15:05:14 ~ 15:08:25)
kobuzchu kiza katiliyorum. fiyati, taahutsuzlugu ve performansi ttnetin ustunde oldugu icin turknet sectim. ve henuz problem yasamadigim icin simdilik memnunum. tabi altyapim olsaydi ttnet ve altyapisini kullanan hicbisey kullanmayin direkt uydunet yada turkcell fiber falan alirdim,

  • mayeskuel  (18.12.19 15:20:00)