hata mı ettim?

Merhaba duyuru, bir kız arkadaşım var, yeni bir ilişki (hala var mı bilmiyorum hatta şu an). genelde evden her çıkmak üzereyken falan çıktığımı söylediğimde ne giydiğimi vs. merak ettiğini söyleyip fotoğraf istiyor, çekip atıyorum ben de. pek düşünmeden çok da kurcalamadan.

kız bu arada inanılmaz kıskanç. babamlara dedim gidiyorum biraz mesaj yazamayacağım, hemen başladı yok başka kızlara mı gidiyorsunlar falan... neyse bugün çıktım evden dedim yürüyorum kahve alacağım, yalnız mısın dedi, dedim evet kaç kişiyle alayım kahveyi. fotoğraf istedi. attım fotoğrafı ama nasıl içime oturdu böyle davranılmak.

dedim hoşuma gidiyor böyle şirin falan kıskanç olmak bir nebze ama azıcık hayatımı kontrol etmeye çalışıyormuşsun gibi oluyor lütfen dedim her evden çıktığımda fotoğraf isteme.

bir alındı sayın duyuru bir alındı, aman allahım böyle sinirleneceğini bilsem hiç ilişki içerisinde olmaz mıydım bilmiyorum. yok ben sadece ne giydiğini merak ettim de, sen nasıl düşünüyorsun da öküz müsün de verdi veriştirdi.

ara verelim dedim, konuşmayalım bir süre bir dünya özür diledikten sonra.

çok detayı atladım ama gerek yok olayı anlıyorsunuzdur diye düşünüyorum.

sorum şu ki öküz müyüm duyuru? yoksa haklı olma ihtimalim var mı?

bu denli kıskanç insanla ilk ilişkim hiç kestiremiyorum neden sordu cidden güvenmiyor mu yoksa masum biçimde dediği gibi merak mı etti.

uzak mesafe ilişkisi mi?

  • aziz dostum jack  (15.12.19 00:40:05)
@aziz dostum jack 100km her zaman göremiyoruz birbirimizi

  • m hzen  (15.12.19 00:41:59)
kız temiz bir manyak gibi duruyor. topukla bence.

  • theseachange  (15.12.19 00:42:00)
%100 haklısın. yenge seni de paranoyak eder bi yerden sonra. topukla +1

  • pelovann  (15.12.19 00:43:11)
@theseachange gerçekten düşünüyorum ama iyi de biri aslında bilemiyorum...

  • m hzen  (15.12.19 00:43:55)
kız manyak +1
kaç+1

  • basond  (15.12.19 00:45:41)
basond +1

ya da sen de iste sürekli belki anlar ama zor gibi.
  • fezagezgini  (15.12.19 00:53:28)
@fezagezgini çok zor, çifte standart filtresinden geçmez bu. en iyisi ben tinder yükleyeyim

  • m hzen  (15.12.19 01:20:38)
kaç hacı, konuştuğun kabahat. bütün muhabbeti kes.

  • i ve been mistreated  (15.12.19 01:38:09)
çok teşekkür ederim dostlar, haksız olmadığımı bilmek mutlu etti.

48 saat kavgasız geçirmiyoruz zaten, 20 yıllık evliler gibi böyle ilişki olmaz olsun dedirtti çoğu zaman.

sanırım cidden topuklamak bu aşamada en mantıklı hamle.

selametle.
  • m hzen  (15.12.19 01:48:17)
kaç. kıskançlık cinayetine kurban gitmeden kaçmalısın bence. bu davranış hiç normal gelmedi bana.

  • sonsuz  (15.12.19 02:12:02)
Biraz daha memesini elleyip kaç. Yoksa ayvayı yiycen.

  • Tears of Devil  (15.12.19 03:25:29)
Ya şu psikopat insanları artık normalleştirmeyi bırakın. Kızın çok ciddi psikolojik sorunları var ve profesyonel yardım alması lazım. Eğer siz psikoloji konusunda eğitim almadıysanız yapabileceğiniz tek şey kaçmak. Kızın yaptığı şeyin mantıklı bir izahı yok.

Kaçın. Arkanıza bakmadan kaçın.

Hahaha bunları diyorum ama ben zamanında kaçmamıştım bir defasında. Kızı düzeltirim yea ne olacak dedim. Düzelmedi. Benim psikolojim dümdüz olmuştu.
  • levpontryagin  (15.12.19 09:08:36)
tüm yorumlar+1
hemen uzaklar hocam. böyle ilişki olmaz olsun. zaten bırakmazsan sende sorunlar çıkacak, erken ya da geç mutlaka farkına varıp pişman olacaksın.

  • MtKrt  (15.12.19 09:59:25)
Kesinlikle haksız değilsin. Herkesin söylediği gibi, kız aşırı problemli. Manipülatif ayrıca. Ayy çok korkunç. Arkana bakmadan uzaklaş. Bir daha iletişim kurma.

  • siyah noktali film  (15.12.19 13:00:22)
İlişkinin başları böyleyse sonunu düşünemiyorum.

Kızın güvenini zedeleyecek bir olay olmadıysa eğer yolları ayırın bence
  • acckr  (16.12.19 01:37:04)