Mecidiyeköy Büyük Sahnesi otopark?

akşam tiyatroya gideceğim buraya. hiç gitmedim daha önce bu sahneye, torun center'ın içinde galiba. uzun zamandır mecidiyeköy civarına da gitmedim. otopark'ı var mıdır burasının? arabayı nereye koyacağız? mecidiyeköy trafiğinde saplanıp kalmayayım otopark ararken.

bir de bugünkü oyun için bileti arkadaş almış. kendi gidemeyeceği için bana yönlendirdi. bizim ikimizde öğrenci değiliz ama alınan 2 bilet öğrenci. girişte sorun yaşar mıyım? ne yapmam lazım? bileti bastırırken söylesem ek ücretini versem kabul ederler mi?

torun'un otopark girisi binanin arkasinda. yani mecidiyekoy tarafindan degil de fulya tarafindan gidersen direkt bulursun mecidiyekoy trafigine bulasmadan. google maps'te torun otopark yazinca cikan yerden giriliyor. binanin altinda zaten otoparktan asansorle oyun katina cikabiliyorsun, oklarla da gostermisler devlet tiyatrolari diye. isparkin otoparki saati 8-10 lira biseydi.

ogrenci bileti icin de cevahir'de filan gostermeni istiyorlar ama buyuk sahnede kimlik sorduklarina denk gelmedim daha once. bileti alan kisinin ismini soyleyince bulup bileti veriyorlar. kimlik sorunca da gosteremediginde sikinti cikarmiyorlar normalde. ama eger kimlik sorarlarsa da durumu anlatirsin yine bir sey diyeceklerini sanmam. en kotu fiyat farkini isterler orada verirsin.
  • in vino veritas  (11.12.19 13:39:09)