adidas'ın internet sitesinden alışveriş yapanlar memnun mu?

birkaç ay önce koton'dan boxer sipariş etmiştim, bir garip kokulu geldi, neyse, yıkadım, giydim sıkıntı yok. ama black friday'in hemen öncesinde (24 kasım'da) 3 tişört sipariş ettim, üçü de kaşındırıyor, iade ettim geri.

şimdi olaylar böyle olunca acaba adidas'tan aldıklarıma da pişman olur muyum diye düşünüyorum.

tişört, çorap, şort falan alacağım. ne diyorsunuz?

sıkıntı yaşamadım bugüne kadar. pantalon, tişört falan aldım. tişörtler muhtemelen kötü kumaştan kaşındırıyorlardır.

  • not dark yet  (08.12.19 19:22:10)
normalde ben koton'dan bayağı alışveriş yaparım. mağazadan aldığım tişörtlerde bir problem olmadı şimdiye kadar ama internetten aldığım tişörtlerin (fiyatları 13-25 lira arasında değişiyordu) böyle olması bana "belki de yıllardır, pislik içinde depoda duruyordu bunlar" diye düşündürttü.

  • ahm1  (08.12.19 19:35:00)
Sizde bir sikinti vardir. Bir sikinti olmaz.

  • stavro  (08.12.19 19:52:32)
Adidası bilmiyorum ama nike’ın resmi sitesinden bir ayakkabı almıştım. Ayakkabı neden bilmiyorum ama hollanda dan 3-4 günde geldi. Bir sorun da yaşamadım.

  • neysene  (09.12.19 02:34:01)