Beyin kanaması mı geçirdim acep?

Yarım saat önce uçakta inanılmaz bir baş ağrısı yaşadım. Özellikle kafamın arka tarafında. Bir an ölüyorum hissettim. Hafiften hâlâ bir ağrı var.

Pek başım ağrımaz, migrenim vs yoktur.

Basınçtandır diye düşünüyorum?

sarimsak yedigimde bana da aynisi oluyor tansiyon düsmüs olabilir acile gidip bi tansiyon ölctür evde yoksa

  • apathetic  (06.12.19 22:19:52)
Bazen öyle ufak bi damar yırtılarak patlıyor, o damarın beslediği bölge beynin kullanılmayan bir bölgesiyse ölmüyorsun, zekan geriliyor ama onu da farkedemiyorsun, hala zekiyim sanıyorsun. Yine de doğrusunu nörologlar bilir.

  • Hakan1980  (06.12.19 22:22:48)
Olabilir de olmayabilir de. Herhangi bir koordinasyon eksikliği var mı? Dilini çıkarabiliyor musun? İki kolunu kaldırabiliyor musun? BUlantı hissi olmadan kusma, baş dönmesi vs var mı?

  • PhoenixRising  (06.12.19 22:23:25)
ense tarafıysa tansiyon yükselmiş olabilir.

  • tabudeviren  (06.12.19 22:35:11)
hocam aynısı bende de oldu. ankara-berlin uçuşuydu ben o zamanlar uçmaktan korkuyordum kendimi biraz kasmış olabilirim biraz da sıkılmıştım galiba. acayip bir ağrıydı hala hatırlıyordum..

otele gidince biraz uzandım bir süre sonra geçti.. ama tabi sizinki farklı bir şey olabilir.. acile gitmekte fayda var bence.
  • omonia  (06.12.19 23:02:03)