evlilik falan

Yaşım 29 hala ciddi bir ilişkim yok ve gerçekten nasıl evleneceğimi bilmiyorum.Zor da beğenen biriyim.Nolucak sizce ?

evlenmemeyi dert eder hale geldigine gore evleneceksin, bence.

  • ateistanbul  (30.11.19 01:30:04)
+ gelin adaylari bordo bereli gibidir, onlar seni bulur.

  • ateistanbul  (30.11.19 01:30:34)
Sanırım önce kendini ikna etmelisin. Çünkü ben de hala edemedim 30.

Bu arada gözlemlediğim evliliklerin bir çoğunun da beni uzaklaştırdığını söylemeliyim.
  • bagcivan  (30.11.19 01:30:42)
Er geç evlenirsin.

  • all girls dream  (30.11.19 01:51:43)
hazir yeni date'imi bekliyorken cok tuttum bu duyuruyu, arada gelip icimi dokebilirim bu esnada. ben de gecen hafta izinden gelip 29 oldum. senin aksine soyle bir sorunum var: kolay begeniyorum. dusuk ve bayagi zevklerim var. bir kadinin siyah ince corap giymesi onunla tekrar gorusmem icin yeterli bir sebep olabiliyor mesela. (erkegin de olabiliyor ama konumuz bu degil)

birkac olasilik var ama en olasisini soyleyeyim: bir gun o zor begenilerinin hepsinin bir arada olamayacagini gorup, zevklerini torpuleyeceksin. torpulenmis haline tav olacaksin yahut. yeterince gafil avlanirsan evlenebilirsin bile.

yine hayli olasi olan: halihazirda tamamen sana hitap eden biri karsina cikmayacak (bu iyi ihtimal)

dusuk bir olasilik: cikacak ama onunla olmayacak/olamayacaksin. iste buradan sonrasi karanlik.
  • ateistanbul  (30.11.19 01:51:55)
Neden illa evlenmek istiyorsunuz? Bu sorunun cevabini aramakla baslayabilirsiniz bence

  • kassiopeia  (30.11.19 02:34:07)
Rahat ol bro elbet sende bulursun belanı. Kaza gibidir geliyorum demez :)

  • Restclean  (30.11.19 12:26:31)