ssd takacak bilgisayarcı

merhaba,

geçenlerde yine aynı duyuruyu açtım ama herkesten kendin tak önerileri geldi. kendim takmak istemiyorum, bilgisayarıma elimdeki ssd'yi takacak güvenilir ve uygun fiyatlı bir bilgisayarcıya ihtiyacım var. şişli-istanbul'dayım ama merkezi yerlere giderim fark etmez. önerebileceğiniz bir yer var mı acaba?

Zaten bu işlerin merkezinde sayılırsın, mecidiyeköye gidip pazar kurulan caddeye inin. Her taraf bilgisayarcı dolu.

Hatta oraya kadar gitmeye bile gerek yok aslında, Şişli'de de mutlaka vardır laptop servisi vs.

Konumunuza yakın bir arama yapıp haritada telefonda sorabilirsiniz.
  • John Bloor  (26.11.19 16:51:28)
hacı
git upel bilgisayar
vedat bey
oguzcan bey gonderdi de
uygun fiyata yapar
  • kingcyrax  (26.11.19 16:55:50)
@john bloor

abi etrafta bilgisayarcıların olduğunun ve google mapste bulunduğunun farkındayım. ikidir soruyorum herkes alakasız cevaplar veriyor, bizzat işlem yaptırdığınız bir bilgisayarcı var mı diye soruyorum. yine de teşekkürler cevap için.
  • mg3929  (26.11.19 16:56:03)
işletim sistemini aktarmayacaksa olay sadece montaj ise iki vida iki soket zaten. 15 dakikasını almaz adamın. para bile almazlar üstüne çay içersin o derece

  • argent dawn  (26.11.19 17:03:25)
@argent dawn +1

Komplike bir iş olmadığı için referansa gerok yok, dal bir dükkana yaptır demek istedim.

Oyuncak arabanın pilini değiştirmek kadar basit bir iş laptopların %95'inde.
  • John Bloor  (26.11.19 17:07:36)
pm at bana, numarami vereyim, benim bilgisayarci ufak bir seye halleder

  • müptezel dostoyevski  (26.11.19 17:09:16)