Dizi ariyorum

Bi 10 senesi vardir belki. Yabanci bi diziydi polisiye miydi onun gibi bi seydi. Basroldeki adam ölen kisiyi diriltip katilini soruyordu saatle filan sure tutuyolardi bi bolumde de birini arilar sokmustu butun vucudunu. Arada satranc filan oynuyolardi sanki. Var mi hatırlayan? Cok detay veremedim ama izleyen varsa anlamistir diye düşünüyorum. Teşekkürler.

Pushing daisies

  • Ufuk  (23.11.19 23:39:41)
@ufuk bu diziyi izlemistim hatirliyorum ama yok aradigim Pushing daisies degil. Burda ölmesi iicn tekrar dokunuyolar bi de komedi bu. Benim aradigimda basrolde 2 erkek vardi bir esas bir yardimci.

  • hindistan cevizi  (23.11.19 23:45:27)
fringe ?

  • inheritance  (23.11.19 23:56:41)
Şöyle bi sahne vardi: 2 adam morga giriyor kapilari kapatiyor, saat tutup adami diriltip seni kim oldurdu diye soruyo sure dolunca tekrar ölüyo.

  • hindistan cevizi  (24.11.19 00:06:40)
Benim de aklıma ilk Fringe geldi. Belki X-Files falan da olabilir

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (24.11.19 00:23:12)
dead like me ?

  • bcdhms  (24.11.19 00:23:29)
Fringe'i hic izlemedim. O olamaz o yuzden. X files oldugunu da sanmiyorum.

Diziyi hatirliyorum ama ismini cikaramiyorum :(
Sayfayi yenileyip duruyorum cok merak ettim :) Saat onemli bi ayrintiydi, belli dakika mi saniye mi neyse iste gecemezdi...
  • Flipsflops  (24.11.19 00:28:26)
Forever olabilir mi başroldeki adam ölüp diriliyordu sürekli ve ikinci adamla da satranç oynarlardı hep.

  • glutamin  (24.11.19 10:46:17)
Ben de taktim bu duyuruya afsgsh

Aslinda soru sahibi sen de benim gibi karistiriyor olabilir misin

Pushing daisies'de de suresi oluyordu. simdi hatirladim. Belli sure sonra tekrar dokunup "olduruyordu" iste. Saati oradan hatirliyorum ben galiba ufuk'un cevap dogruydu
  • Flipsflops  (24.11.19 13:15:28)
@glutamin yok forever degildi onu da cok severdim ama onu net hatirliyorum.

@Flipsflops sey diye dusunuyorum artik acaba Pushing daisies la Endgame i kafamda harmanlamis olabilir miyim, cocuktum cunku izledigim donem belki birbirine girdi 2 dizi zihnimde. Cunku masalsi bi ortam degil de daha dedektifli bi dizi saniyorum.
  • hindistan cevizi  (24.11.19 13:28:29)
Olabilir. benim de artik hayalimde net olarak "òlùnùn yaninda saat tutan pastaci" figuru olustu agsh
Sanirim P.D. ya

  • Flipsflops  (24.11.19 14:02:12)