Bu falcı herifler her şeyi nasıl bilebiliyor

Anamlar bugün bi falcıya gitmişler. Yanlarında tabi benim vesikalık fotoyu götürmüşler habersiz. Ben böyle şeylere inanmazdım ama gelince beni aradı bi gelsene diye.. gittim anamın yanına..

Anam ''bir foto göstersem size'' demiş ve benim fotoyu uzatmış. herif almış benim fotoyu, arkasına adımı yazmış geri vermiş. Ne merak ediyorsun demiş, anam ''evlenecek mi'' demiş dsakopds adam benim için bu evlenmez, sanatçılar gibi anlık yaşıyor, ilişkileri de hayatı gibi anlık oluyor. Özgür ruhlu, asi, inatçı o yüzden evlenmesi zor demiş. Sonra geçen aylarda kafasına birisini takmıştı, çok üzülmüş falan demiş. 2 arkadaşı var, burak ve gökhan bunlarla her gün görüşüyor ama dikkat etsin bunlara demiş.. Lan?

Adma ne dediyse doğru bilmiş benim için. Adımı duymadan adımı bilmesi, arkadaşlarımın adını bilmesi. Ki *bnedir bunlar biliyorum :D Ayrıca 2 ay önce kafama taktığım kızı.. Hatta buraya yazmıştım :D Anam için yine bir sürü şeyler söylemiş ve tutturmuş.

neyse, nasıl biliyor la bu herif bunları?

annen burak ve gokhan'i sevmiyor olabilir mi? :) adam degil de annen diyordur belki o kismi?

  • in vino veritas  (23.11.19 19:02:02)
@in vino veritas

dasopkdaskopd Yok, öyle olsa sigara ve alkolü bıraktırırdı :D
  • eazy  (23.11.19 19:04:20)
  • Ufuk  (23.11.19 19:04:39)
dsakopds ne demek onu anlamadım? bir tür büyü olabilir.

  • goodz  (23.11.19 19:06:44)
Böyle birşey gerçek olsa cia'da çalışır adam.
Büyük ihtimal annenin ağzından almış. Ya da face e falan bakmıştır çaktırmadan.

  • prizmatik  (23.11.19 19:12:44)
Mutlaka mantıklı bi açıklaması olmalı. Yoksa deliririz.

Benim gördüğüm falcılar daha muğlak şeyler söylüyor. Bu kadar spesifik tutturanı hiç görmedim.
  • epistemic_regress  (23.11.19 19:13:43)
hangi falcıymış bu burdan ya da özelden yazabilir misin :D

  • candide  (23.11.19 19:26:52)
Hani bi falcı gelse "ben fal bakıyorum, isteyen varsa fiyatı şu, yerim şurası" dese bence senin yazdığın bu entry kadar ilgi çekmez :) Yani reklam mı acaba?? :D

cevaba gelince eleman genel konuşmuştur, annen doğum tarihini falan vermiştir, adam da boşlukları doldurmuştur.
  • superfluid  (23.11.19 19:34:52)
candide +1 falcı kimmiş öğrenebilir miyiz? :D

  • straight from the heart  (23.11.19 20:04:20)
musteriyi bekletirken masada konustuklari dinleme, sosyal medya hesaplarini karistirma, takip etme... ne ararsan varmis bunlarda. ben falci olsam bu kadar isabetli bilgi vermem, kesin bi bit yenigi var diye dusunur musterim inamdirici olmaz derim ama keriz cok iste, ne ogrenirlerse anlatiyorlar demek ki.

bi arkadasim is ariyodu bi ara, kafelere gidiyodu garson lazim mi diye. kafenin birinde sende falci tipi var, gel seni falci yapalim demisler. kiz nasil olcak ki falan deyince bir aya kalmaz ogrenirsin super para kazanjrsin demisler. oyle iste
  • aydonno  (23.11.19 20:41:35)
www.youtube.com

benzeri olabilir
  • basond  (24.11.19 12:17:09 ~ 12:18:13)